gorzów boczów kierował na bani 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Pijany pracownik firmy kierował ruchem tirów.

Boczów: Kierował ruchem ledwo trzymając się na nogach

2022-06-10 13:10

Pracownik firmy remontowej za swoją skrajną nieodpowiedzialność odpowie przed sądem. Mógł doprowadzić do tragedii, gdyby nie patrol policji, który we wtorkowy poranek (7.06) przejeżdżał odcinkiem drogi krajowej nr 92.

Sulęcińscy policjanci za miejscowością Boczów zatrzymali się na sygnał osoby uprawnionej do regulacji ruchem, w związku z pracami drogowymi. Zauważyli jednak, że mężczyzna nie może utrzymać równowagi. Skontrolowali stan trzeźwości 44-latka.

Urządzenie wskazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W takim stanie regulował ruchem, na drodze o dużym natężeniu ruchu, głównie ciężarówek. Natychmiast został odsunięty od pracy, a. zastąpił go trzeźwy zmiennik.

gorzów boczów kierował na bani 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja 44-latka czekają spore problemy.

Nie trudno wyobrazić sobie, co by się stało gdyby 44-lat nadał nieprawidłowy sygnał lub zrobił to za późno. Za pełnienie w stanie nietrzeźwości czynności związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w ruchu- grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystko wskazuje także na to, że mężczyzna straci uprawnienia do regulacji ruchem.

Dramatyczny pościg ulicami Zielonej Góry

QUIZ. Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować? 8/15 to minimum!

Pytanie 1 z 15
Kaia Gerber, wzięta modelka, jest niezwykle podobna do swojej pięknej mamy. Czyją jest córką?
Znane dzieci sławnych rodziców. Potrafisz ich dopasować?