Budowa parku handlowego przy Niepodległości w Gorzowie

i

Autor: akl Budowa parku handlowego przy Niepodległości w Gorzowie

Biedronka już działa, ale dojście jest przez... plac budowy

2023-01-02 15:03

Nowoczesny park handlowy powstaje w okolicach byłego Tesco na Górczynie. Przy Niepodległości już działa Biedronka, a wszystko inne, to jeden wielki plac budowy. Kiedy zakończy się inwestycja?

W ostatni dzień 2022 roku, w nowo budowanym kompleksie przy ulicy Niepodległości ostała otwarta nowa Biedronka. To 14 sklep tej sieci w Gorzowie, ale ten jest wyjątkowy. Dojechać lub dojść można do niej, przechodząc przez plac budowy. Tuż przy Biedronce trwa budowa kolejnego parku handlowego. Mieszkańcy, którzy chcą dostać się do sklepu, w deszczowe dni będą musieli zapatrzyć się zapewne w kalosze, bo droga prowadząca do marketu jeszcze jest nieutwardzona. Zakończenie budowy zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Co powstanie w parku handlowym przy Niepodległości w Gorzowie?

Oprócz Biedronki jest tam miejsce na cztery inne sklepy. Do tej pory wiadomo, że powierzchnię handlową wynajęła sieć sklepów KiK. Drugim najemcą jest Totalizator Sportowy. Do zagospodarowania jest pozostała część handlowa - około 1200 metrów kwadratowych.

Park handlowy przy Niepodległości zlokalizowany jest obok znanego w Gorzowie sklepu meblowego Bodzio, oraz tuż przy byłym Tesco. W remontowanym budynku po byłym hipermarkecie również powstaje park handlowy. Tam jednak nie są znani poszczególni najemcy.