Gorzów Słowianka

i

Autor: archiwum redakcji Basen sportowy.

Basen sportowy i lodowisko gorzowskiej Słowianki ponownie otwarte. A co z saunami i rekreacją?

2021-02-11 16:27

Klienci indywidualni będą mogli korzystać z obiektów od piątku (12.01). Oczywiście obowiązują ograniczenia związane z pandemią. Nadal zamknięty pozostaje basen rekreacyjny i sauny. Co trzeba wiedzieć by móc popływać lub pojeździć na łyżwach?

Basen sportowy będzie czynny codziennie od godziny 6.00 do 21.45. Jednocześnie na pływalni będzie mogło przebywać 120 osób w związku z tym czasami trzeba będzie poczekać na wejście.

Warto także zwracać uwagę czy na basenie nie trenują sportowcy, bo wtedy ograniczana będzie liczba klientów indywidualnych. Szczegóły na stronie slowianka pl w zakładce "wolne tory". 

Gorzów lodowisko

i

Autor: SG Lodowisko Słowianki znów działa, ale są ograniczenia.

Z kolei na tafli lodowiska będzie mogło jednorazowo przebywać maksymalnie 90 osób. Ślizgawka będzie otwarta: w soboty i niedzielę od godziny 9.00 do 21.00. Od poniedziałku do czwartku od godziny 16.00 do 20.00, a w piątki od 16.00 do 21.00.

Basen sportowe i lodowisko na pewno będą czynne do końca miesiąca. Co dalej? To zależy od decyzji rządu. Zarząd CSR Słowianka przypomina, że na obiektach cały czas obowiązują obostrzenia - zachowujemy dystans społeczny i ubieramy maseczki.  

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...