Bartek Zmarzlik z żoną Sandrą

i

Autor: Pexels @sandra94/instagram.com ; @zmarzlik95/imstagram.com

SPORTOWCY

Bartosz Zmarzlik podzielił się radosną nowiną! W życiu żużlowca szykują się duże zmiany. Żużlowiec znów zostanie ojcem?

2023-10-23 10:31

Żużlowiec z Gorzowa, był zawodnik Stali Gorzów, umieścił w swoich mediach społecznościowych umieścił wymowny wpis. Wszystko wskazuje na to, że jego rodzina wkrótce się powiększy!

Bartosz Zmarzlik na wakacjach

Bartosz Zmarzlik to najlepszy żużlowiec na świecie. Zawodnik obecnie jeździ w barwach Motoru Lublin, a wcześniej, od początku swojej kariery, reprezentował eBut.pl Stal Gorzów.

Po zakończeniu kolejnego niezwykle udanego sezonu, żużlowiec wraz z żoną Sandrą i dwuletnim synkiem Antkiem udał się na zasłużony wypoczynek do ciepłych krajów. To właśnie stamtąd podzielił się z fanami niezwykłą wiadomością!

Zmarzlik będzie miał drugie dziecko?

Wygląda na to, że rodzina Zmarzlików już niedługo zyska nowego członka! Jak wynika z wpisu umieszczonego przez żużlowca w swoich mediach społecznościowych, już w przyszłym roku Bartek i Sandra będą mieli drugie dziecko.

"Urlop w składzie x3, przyszły rok +1"

Pod postem zarówno na Facebooku jak i Instagramie pojawiło się mnóstwo "lajków" i gratulacji od fanów.

"Na wyjeździe liczy się podwójnie !! Gratulacje mistrzu", "Super gratulacje teraz będą w przyszłości trzech mistrzów", "Jakie cudne wieści ! Zdrówka dla Was, a w szczególności dla Młodej Mamy", "Liczba członków rodziny musi się zgadzać z ilością tytułów MŚ?" piszą użytkownicy pod postem.

Znamy płeć drugiego dziecka Bartka Zmarzlika!

Mimo, że informacja o ciąży Sandry dopiero pojawiła się w mediach społecznościowych to wiemy już, że szczęśliwi rodzice spodziewają się... drugiego chłopca! Męska ekipa Zmarlika rośnie w siłę!

 

Tak wygadają gorzowskie koszykarki. Piękne dziewczyny AZS AJP na zdjęciach

Rozpoznajesz legendy Stali Gorzów po zdjęciach?

Pytanie 1 z 18
Kto jest na zdjęciu?
Antoni Kowalski
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie