zmarzlik

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

żużel

Bartosz Zmarzlik po raz drugi został ojcem. Pochwalił się zdjęciem pięknej Sandry i dziecka

2024-02-18 15:22

Bartosz Zmarzlik to obecnie mistrz świata i najlepszy żużlowiec w Polsce. Młody mieszkaniec Kinic (województwo zachodniopomorskie) przez wielu uznawany jest już za legendę żużla. Często pokazuje codzienne życie z piękną żoną Sandrą i małym Antkiem. Jak się okazało, Bartosz Zmarzlik został po raz drugi ojcem. Spływają gratulacje z całego kraju

Bartosz Zmarzlik ponownie został ojcem. Spływają gratulacje

Bartosz Zmarzlik jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych polskich żużlowców. Ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrza świata czy drużynowego mistrza Polski (z Motorem Lublin). Młody wychowanek Stali Gorzów jest niezwykle popularny też w tej części kraju.

Jak wiadomo, Bartosz Zmarzlik jest mężem Sandry. Mają też razem synka Antoniego. Żona żużlowca regularnie chwali się codziennym życiem na Instagramie. Jednak gdy chwilowo ucichła, wszyscy zaczęli przypuszczać, że mogło dojść do porodu drugiego dziecka.

Stało się - Bartosz Zmarzlik drugi raz został ojcem! Pochwalił się tym na swoim Instagramie. Jak na razie nie jest znana płeć malucha.

- Hejka👋🏻😍już jestem z Mamusią i Tatatusiem😍 Mamusia @sandraxzmarzlik była bardzo dzielna 😍🙏🏻 Pozdrawiamy - napisał Zmarzlik.

Od razu zaczęły spływać gratulacje z całego kraju nie tylko od zwykłych fanów, ale i gwiazd, m.in. Anity Włodarczyk czy Marcina Lewandowskiego.

Redakcja Eski dołącza się do gratulacji i życzy zdrowia szczęśliwym rodzicom, bratu oraz maluszkowi.

Bartosz Zmarzlik szczerze o najtrudniejszym momencie w drodze po czwarte mistrzostwo świata