Bartosz Zmarzlik wróci do Gorzowa? Tak twierdzi były prezes Stali Gorzów, Ireneusz Maciej Zmora

i

Autor: Jakub Walasek/REPORTER / Kadr: Telewizja Gorzów / youtube.com/@TelewizjaGorzowteletop

ŻUŻEL

Czy Bartosz Zmarzlik wróci do Stali Gorzów?! To wielce prawdopodobne! Wiemy, kiedy może się to stać

2024-01-16 13:29

Czy Bartosz Zmarzlik kiedykolwiek wróci do swojego macierzystego klubu, czyli do Stali Gorzów? Na to pytanie od roku szukają odpowiedzi gorzowscy kibice. Wielu z nich wierzy w powrót wychowanka i podobnego zdania jest także były prezes tego klubu, Ireneusz Maciej Zmora.

Jego zdaniem powrót Zmarzlika jest bardzo realny. Nie znamy oczywiście daty, kiedy to się stanie, ale były sternik ebut.pl Stali jest tego wręcz pewny.

Uważam, że jego powrót do Stali Gorzów jest wyłącznie kwestią czasu. Moim zdaniem to się wydarzy na sto procent. Mam nadzieję, że szybciej niż później, ale doczekamy tego w miarę nieodległym czasie. Można tutaj wspomnieć takiego zawodnika jak Piotr Protasiewicz, który też w swoim czasie wybrał się na podróż do Bydgoszczy, ale jednak po pewnym czasie wrócił na "stare śmieci" do Zielonej Góry – powiedział Ireneusz Maciej Zmora na kanale "Best Speedway TV" na YouTube.

Bartosz Zmarzlik i Sandra Grochowska na gali FIM w Rimini

Jak wiadomo, Zmarzlik jest aktualnie zawodnikiem Platinum Motoru Lublin. Dodatkowo przed sezonem 2024 podpisał nową, dwuletnią umowę z tym klubem, więc trudno się spodziewać tego zawodnika w gorzowskim klubie. Najwcześniej może wydarzyć się to w 2026 roku.

Nie znam zawodnika, który zmieniłby klub, aby mniej zarabiać, więc na pewno ten czynnik odgrywał rolę. Inną sprawą jest to, że każdy z nas raz na jakiś czas czuje wewnętrzną potrzebę zmiany otoczenia w swoim zawodzie. I na pewno Bartek miał prawo chcieć zmienić otoczenie i zobaczyć czy będzie mu lepiej w innym klubie, zobaczyć jak to jest gdzieś indziej. Nie sądzę, aby o jego odejściu decydował tylko jeden czynnik - stwierdził Zmora w "BSTV".

Bartosz Zmarzlik szczerze o najtrudniejszym momencie w drodze po czwarte mistrzostwo świata
Sonda
Czy wierzysz w powrót Bartosza Zmarzlika do Stali Gorzów?