Kołobrzeg

i

Autor: Jakub Strzelczyk / www.commons.wikimedia.org

WAKACJE

Piękne nadmorskie miejscowości niedaleko Gorzowa. Dojedziesz tam w dwie godziny!

2023-09-10 10:19

Wakacje się skończyły, ale lato wciąż trwa! A piękna pogoda zachęca do krótkiego urlopu. Słoneczne, wolne dni najlepiej spędzić nad morzem! Ale... gdzie pojechać? Jeśli planujesz relaks na plaży to podpowiadamy jakie nadmorskie miejscowości znajdują się najbliżej Gorzowa i gdzie warto się wybrać.

Lato w pełni - wybierz się nad morze!

To już ostatnie dni wakacji, dlatego warto dobrze je wykorzystać. A gdzie najlepiej spędzić lato? Oczywiście nad morzem, wśród szumu fal, na złocistym piasku, pod rozgrzewającym słońcem. Poza tym wielu z nas lato kojarzy się z zapachem gofrów i olejku do opalania, a na to można trafić wyłącznie nad morzem!

Nadmorskie miejscowości najbliżej Gorzowa

Gorzowianie, którzy chcieliby spędzić lato nad polskim morzem nie muszą się obawiać wielogodzinnej podróży. Atrakcyjne miejscowości nad Bałtykiem znajdują się już nawet niespełna dwie godziny jazdy od Gorzowa, a trasa S3 znacznie ułatwia drogę.

W takim razie: gdzie pojechać? 

Sprawdź naszą galerię z nadmorskimi miejscowościami zlokalizowanymi zaledwie dwie godziny drogi od Gorzowa! W opisach zdjęć znajdziesz przybliżony czas drogi i największe atrakcje regionu.

Sonda
Jakie miejsce nad morzem wybierzesz?
TAK MIESZKA Dariusz Michalczewski. PIERWSZY RAZ pokazał LUKSUSOWE mieszkanie nad MORZEM