Konie skoki przez przeszkody

i

Autor: Canva Pro

KONIE

Atrakcja dla miłośników koni! Zawody hippiczne Mierzęcin Horse Show 2024 w Mierzęcinie

2024-05-15 11:43

Pasjonaci jazdy konnej nie mogą przegapić tego wydarzenia! W Mierzęcinie odbędzie się kolejna edycja Mierzęcin Horse Show! Będą pokazy kaskaderskie, zawody w skokach przez przeszkody, a nawet Grand Prix w klasie C. W tym roku, po raz pierwszy, impreza odbywać się będzie przez dwa dni.

Zawody konne w skokach przez przeszkody

Mierzęcin Horse Show to impreza, w trakcie której doświadczeni jeźdźcy mogą sprawdzić swoje umiejętności, rywalizując z najlepszymi w tej dziedzinie, a widzowie mogą liczyć na sporą dawkę emocji, oglądając występy koniarzy.

Zawody hippiczne w Mierzęcinie organizowane są od lat - praktycznie co roku fani jazdy konnej biorą udział w rywalizacji w skokach przez przeszkody. W tym roku zmierzą się w skokach klasy mini LL, LL, L, P, N i C. Konie będą miały do pokonania przeszkody o wysokości nawet 130 centymetrów.

Mierzęcin Horse Show 2024

Skoki przez przeszkody to jednak tylko jeden element imprezy. Oprócz tego odbedzie się także Grand Prix Pałacu Mierzęcin, będzie strefa Hobby Horse, a nawet riding party. Niewątpliwą tegoroczną atrakcją będą też pokazy kaskaderskie. Wyjątkowe show zaprezentują jeźdźcy z Apolinarski Group.

W tym roku, po raz pierwszy, impreza potrwa aż dwa dni. Rozpocznie się w sobotę, 25 maja i zakończy dzień później, w niedzielę 26 maja. Pokazy kaskaderskie zaplanowano czterokrotnie: w sobotę i w niedzielę o godzinach 12:00 i 18:00.

Zobacz też: Na grzbiecie konia przez Mały Kaukaz

Sonda
Umiesz jeździć konno?
Karol Franek Nowiński, czyli Michał z serialu „Matylda”: „W dwa tygodnie nauczyłem się jeździć konno”