GWIAZDY

Anna Lewandowska zgarnia fortunę za jeden post na instagramie. Ujawniono kwoty. Można złapać się za głowę!

2024-06-27 12:06

Anna Lewandowska nie od dziś jest aktywna w social mediach. Głównie fani śledzą ją na instagramie, na którym według brytyjskiego tabloida, ma zarabiać fortunę za umieszczenie jednego postu. O jakich stawkach mowa?

Lewandowska jest trenerką, gdzie na swoich social mediach promuje zdrowe żywienie oraz aktywność fizyczną. Sport to jej 99 proc. życia. Oprócz swoich spraw, wspiera także swojego męża, Roberta Lewandowskiego podczas meczów reprezentacji Polski. Ostatnio można było ją zobaczyć podczas Euro 2024.

Żona najlepszego napastnika na świecie ma także swój catering dietetyczny i mocno udziela się w show biznesie. Nic dziwnego, że jej profile w social mediach śledzą miliony osób. Duże zasięgi, to także duże zyski finansowe. "The Sun" ujawnił, ile Lewandowska zgarnia za jeden post na Instagramie.

Astronomiczna wypłata Lewandowskiej z Instagrama. Ile zarabia?

Jak ujawnił brytyjski tabloid "The Sun", Anna Lewandowska za jeden post na swoim profilu na instagramie może zgarniać nawet 140 tys. funtów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 700 tys.

Ania Lewandowska zupełnie BEZ MAKIJAŻU! Naturalne piękno żony Roberta

Małżonka Roberta Lewandowskiego ma 5,6 mln obserwujących na Instagramie, gdzie często publikuje migawki z ćwiczeń fitness, jogi i przygotowywania zdrowych soków, a także urocze zdjęcia swoich córek, Klary (7 lat) i Laury (4 lata). Jej moc zarobkową w mediach społecznościowych szacuje się na kwotę 140 tys. funtów za wpis - napisał brytyjski "The Sun".

Sonda
Czy według Ciebie wypłata Anny Lewandowskiej z Instagrama jest za duża?