Anna Lewandowska i Szymon Hołownia

i

Autor: screen @annalewandowska / www.tiktiok.com ; screen @szymon.holownia / www.instagram.com

SHOW BIZNES

Anna Lewandowska udaje Szymona Hołownię i odpowiada hejterom. Nagranie robi furorę w sieci

2023-11-28 12:02

Po raz kolejny Anna Lewandowska pokazuje, że hejt nie jest jej obcy i doskonale potrafi sobie z nim poradzić. Tym razem na swoim TikToku umieściła zabawne nagranie, na którym głosem Szymona Hołowni odpowiada krytykującym ją użytkownikom. Trzeba przyznać, że wyszło świetnie!

Anna Lewandowska od lata znana jest w polskim show biznesie. Jedni kojarzą ją jako żonę Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych polskich piłkarzy, a inni cenią ją za promowanie zdrowego, sportowego trybu życia. Bez wątpienia jest to rozpoznawalna osoba, która na co dzień ma do czynienia nie tylko z osobami popierającymi jej działania, ale także z hejterami. Jak sobie z tym radzi?

Anna Lewandowska mówi jak Szymon Hołownia. Kultowy tekst marszałka sejmu

W ostatnich dniach w Internecie pojawiają się filmy z pierwszego posiedzenia Sejmu, na którym Szymon Hołownia wystąpił w roli marszałka. Wszystko dlatego, że polityk idealnie reaguje na sytuacje rozgrywające się w trakcie posiedzenia, a jego teksty, kierowane przede wszystkim w stronę wyjątkowo aktywnych polityków prawicy, stają się wręcz kultowe!

Są na tyle trafne, że nawet Anna Lewandowska postanowiła użyć ich w filmie, który wrzuciła na TikToka. To odpowiedź na falę hejtu, który zalał ją po umieszczeniu nagrania, na którym tańczy bachatę.

Bardzo cenię Państwa komentarze i uwagi, natomiast zwracam uwagę z mojej perspektywy, że stają się odrobinę monotematyczne. Zachęcam do większej oryginalności, pracy intelektualnej. Obrazić też trzeba umieć" mówi Anna Lewandowska głosem Szymona Hołowni.

Internauci zachwyceni. "W punkt!"

Nagranie wywołało spore poruszenie i większość użytkowników pozytywnie komentuje pomysł Lewandowskiej.

"W punkt", "Świetny komentarz! Zrobiłaś fantastyczny postęp, jesteś odważna i zdeterminowana. GO GIRL! Najłatwiej jest skrytykować, siedząc na kanapie", "Wow Anka jak pozamiatane"

I wydaje się, że Annie Lewandowskiej udało się przekonać do siebie nawet sceptyków:

Nie jestem Pani fanem, ale ta uwaga jest bardzo celna, w kontekście internetowych wypowiedzi. Doceniam".

A Wam jak się podoba?

Anna Guzik jakiej nie znacie. Polska aktorka schudła 14 kilogramów i tak wygląda teraz!

Najprzystojniejsi polscy aktorzy wszech czasów. Czy rozpoznasz ich po zdjęciach? Quiz

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
Paweł Deląg
Lewandowska i Karpiel-Bułecka imprezują do rana
Listen on Spreaker.