Marina i Wojciech Szczęsny

i

Autor: pexels @marina_official / www.instagram.com

ŚWIĘTA

Te gwiazdy czują już święta. W domu Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko stanęła... choinka! "Może za wcześnie"

2023-11-20 10:24

O ile widok bombek na sklepowych pólkach w listopadzie nikogo już nie dziwi, o tyle ubranie choinki na pięć tygodni przed Bożym Narodzeniem może nieco zaskakiwać. Niektórzy chcą jednak poczuć magię świąt już teraz - tak jak Marina i Wojciech Szczęśni, którzy w swoich mediach społecznościowych pochwalili się już świąteczną choinką!

Świąteczne drzewko błyszczy u Szczęsnych

Marina Łuczenko Szczęsna i Wojciech Szczęsny to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, a jednocześnie najbardziej wytrwałych par w polskim show biznesie. Piłkarz polskiej reprezentacji i piosenkarka tworzą zgrane małżeństwo już od ponad 7 lat!

Teraz, na profilu społecznościowym artystki pojawiła się zaskakująca relacje. Jak się okazuje, już 19. listopada para (wraz z synkiem Liamem) postanowiła ubrać choinkę! Trzeba przyznać, że miłość Mariny do świąt jest wyjątkowo głęboka!

"Dziś ubraliśmy choinkę. Może za wcześnie, ale po wtorkowym meczu wracamy do Włoch i tam ubierzemy kolejną choinkę" pisze wokalistka.

W strojeniu świątecznego drzewka para postawiła na naturalność. Są szyszki, klasyczne złoto-brązowe bombki i jasne światełka.

Tak wygląda choinka Szczęsnych:

Choinka Mariny Szczęsnej

i

Autor: stories @marina_official / www.instagram.com

Jak się okazuje Marina i Wojciech Szczęsny postanowili ubrać choinkę już teraz, ponieważ to jedna z niewielu okazji, gdy odwiedzają Polsce. Tutaj mają jeden ze swoich trzech domów (kolejny znajduje się we Włoszech, a jeszcze jeden z Hiszpanii). Para pojawiła się w Polsce z uwagi na mecze polskiej reprezentacji - piątkowy (17.11) mecz z Czechami i nadchodzące wtorkowe (21.11) spotkanie z Łotwą.

Kiedy można ubierać choinkę?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami, a wiele osób rozpoczęło już świąteczne przygotowania. Na razie to głównie wybieranie dekoracji i rozglądanie się ze prezentami dla bliskich, ale wiele osób zaczyna też poszukiwania drzewek, które w tym szczególnym czasie będą ozdabiać domy i tworzyć świąteczną atmosferę.

Kiedy jednak można, albo przynajmniej: wypadałoby ubrać choinkę? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, bo choinka może stać tak naprawdę... przez cały rok! Przyjęło się jednak, że choinkę powinno się ubrać najwcześniej 6. grudnia, czyli w Mikołajki. Jest to jednak wyłącznie umowna, symboliczna data, a to decyzja o ubraniu choinki zależy indywidualnie od każdego.

Gwiazdy. Tak zmieniała się Małgorzata Foremniak na przestrzeni kilkunastu lat! Jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie na te zdjęcia!

Sonda
W tym roku stawiasz na żywą czy sztuczną choinkę?
Co zrobić, by choinka długo stała i nie gubiła igieł? Ogrodnik ma cenne rady