akademia warta gorzów

i

Autor: FB Akademia Piłkarska Warta Gorzów

Akademia Piłkarska Warty Gorzów w niedzielę pożegna wakacje

2022-09-10 11:22

Podziękują młodym piłkarzom świetną zabawą. Akademia Piłkarska Warty Gorzów w niedzielę (11.09) pożegna wakacje na Warta Arena przy Żwirowej. Zabawa ma być połączona z 5. urodzinami warciańskich cheerleaderek.

Nudów nie przewidziano - będą dmuchańce, foto-budka, malowanie twarzy i różne konkurencje sportowe z nagrodami, czy warsztaty z przedsiębiorczości. Warto przyjść też z innego powodu - mówi Dawid Zelek, trener w Akademii:

NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57

Taka impreza otwarta jest jak najbardziej też po to, żeby przyjść, zobaczyć jak Akademia funkcjonuje. Jak wyglądają nasze boiska, z jakimi też problemami aktualnie na naszych boiskach się borykamy. I zobaczyć to też po prostu z innej strony, z trochę innej perspektywy.

Rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy, bo prowadzony jest nabór do najmłodszego rocznika: 2017 i 18. Na boiskach pojawią się także czworonogi z gorzowskiego schroniska Azorki. Będzie można porozmawiać z wolontariuszami i poznać ich pupili. Impreza w niedzielę rozpocznie się o godz. 14.

Quiz. Złe kobiety polskich seriali. Za co je kochaliśmy? Na 11 pytań musisz znać odpowiedź!

Pytanie 1 z 13
Kiedy pojawiła się w M jak miłość była żądna zemsty za śmierć rodziców. A jednak stała się jedną z ulubionych bohaterek...