Kebab z mięsem od PiriPiri otworzył się w Gorzowie i przeżywa prawdziwe oblężenie

i

Autor: pci

kebab

Afera kebabowa w centrum miasta. Popularna budka zmieni lokalizację? Mieszkańcy są oburzeni!

2024-02-23 15:03

Z początkiem grudnia ubiegłego roku pod galerią NoVa Park w Gorzowie została postawiona budka z kebabem. Szybko okazało się, że mięso w tym miejscu pochodzi z sieci "Piri Piri", która jest rozsławiona na całą Polskę. Gorzowianie ruszyli więc w to miejsce, a kolejki są tak naprawdę do dzisiaj. Miejsce te może jednak zniknąć spod gorzowskiej galerii. Dlaczego?

"Kraftowy Kebab", bo tak nazywa się ta budka, sugeruje, że mięso w tym miejscu jest rzemieślnicze i robione własnoręcznie. Właściciele nie oszukali gorzowian, bo faktycznie na donerach kręci się własny wyrób i nic dziwnego, że mieszkańcy do teraz ustawiają się w długich kolejkach.

Wspomniane kolejki zauważyli nie tylko gorzowianie, ale także konkurencja. W NoVa Parku od wielu lat istnieje bowiem "Berlin Doner Kebap", który obecnie został nieco zapomniany przez klientów na rzecz wspomnianego "Kraftowego Kebaba". Reakcja popularnej sieciówki była więc natychmiastowa.

Jest reakcja konkurencji

Sieciówka istniejąca od 1998 roku nie może pozwolić sobie na brak klientów i poprosiła o reakcję zarządców NoVa Park w związku z budką "Kraftowy Kebab". Jak powiedzieli nam właściciele tego miejsca, w ostatnich dniach dostali wypowiedzenie wynajmu gruntu pod galerią i będą musieli najprawdopodobniej zmienić lokalizację.

Obie strony aktualnie jeszcze prowadzą negocjacje, ale wszystko wskazuje na to, że "Kraftowy Kebab" zniknie spod NoVa Park. Rozgoryczenia nie kryją przede wszystkim klienci, którzy sami napisali do naszej reakcji z prośbą o nagłośnienie tego tematu.

Przypomnijmy, że "Kraftowy Kebab" w Gorzowie szybko stał się popularny. Właściciele kilka tygodni temu wspominali nam, że ledwo wyrabiają się z pracą, bo pod budką cały czas jest kolejka, a czas oczekiwania na jedzenie jest dość duży. To zauważyła konkurencja, która w oczach właścicieli "Kraftowego Kebaba" chce się ich pozbyć i to im się prawdopodobnie uda.

Zwróciliśmy się do zarządców galerią NoVa Park z prośbą o komentarz do tej sytuacji. Jaką dostaliśmy odpowiedź? - Polityka i procedury negocjacyjne nie pozwalają na ujawnianie poufnych informacji dotyczących prowadzonych przez nas rozmów biznesowych - przekazał nam dyrektor CH NoVa Park, Maciej Tatała.

Popularny kebab zmieni lokalizację?

Właściciele "Kraftowego Kebaba" bezradnie rozkładają ręce i do końca miesiąca na pewno będą pracować pod NoVa Park. Co dalej? Tego na razie nie wiadomo. Aktualnie jest poszukiwane inne miejsce na postawienie budki. Właściciele wierzą, że nowa lokalizacja również przyciągnie gorzowian.

Redakcja Eski na bieżąco będzie monitorować ten temat i jak tylko coś się zmieni, to będziemy o tym informować. Bądźcie z nami na bieżąco!

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaba?