KEBAB

Mięso od PiriPiri pojawiło się w Gorzowie! Budka z kebabem przeżywa prawdziwe oblężenie

2024-01-16 18:31

Czy to miejscec zmieni kebabowe oblicze Gorzowa? Patrząc na ruch w tym miejscu, to z pewnością tak! W naszym mieście otworzyła się kolejna lokalizacja z popularnym, tureckim daniem. Jak smakuje gorzowska nowość? Przeczytajcie poniżej!

Dokładnie 9 grudnia 2023 w Gorzowie pod Nova Park (od strony Ryneczka Jerzego) otworzył się "Kraftowy Kebab", czyli mała budka, gdzie można zjeść popularne, tureckie danie, które od wielu lat w Polsce jest promowane na wszytkie sposoby.

I właśnie o dobrą promocję zadbali właściciele "Kraftowego Kebabu", którzy postanowili podpisac umowę z PiriPiri, które dostarcza im mięso. Kto nie wie, to PiriPiri jest jedną z najpopularniejszych franczyz jeśli chodzi o tworzenie lokali oraz własnego mięsa wołowo-baraniego i kurczaka. Ich social media biją rekordy popularności. Nic więc dziwnego, że i do Gorzowa dotarła ta firma.

W ostatnim czasie ludzie z PiriPiri nie tylko dostarczyli mięso do "Kraftowego Kebabu", ale także przeprowadzili specjalne szkolenie, o którym kilka dni temu poinformowali na swoim TikToku.

Budka z kebabem pod NoVa Park od początku istnienia przeżywa prawdziwe oblężenie. Właściciele mówią nam, że są takie dni, gdzie zaczyna brakować im mięsa.

Duży ruch jest równoznaczny z dłuższym czasem oczekiwania na swojego kebaba. W tym miejscu popołudniami czas wynosi nawet około 20 minut. - Pracujemy od rana do nocy. Ruch jest ogromny – przyznają nam właściciele tego miejsca.

W środowe popołudnie udaliśmy się do tego miejsca i kolejka cały czas się powiększała. Ruch w tym miejscu jest widoczny.

Jeśli chodzi o ceny, to za najtańszą pozycję z menu trzeba zapłacić 22 zł. Kwota za kebaba jest uzależniona od jego wielkości, a także w czym jest przygotowana. Do wyboru jest bułka, box, pita arabska oraz lawasz. Najdroższa pozycja, czyli "King Kong Lawasz Ormiański Kebab" kosztuje 39 zł.

Na koniec warto podkreślić, że to w Gorzowie drugi lokal, który w swojej ofercie ma rzemieślnicze, własnoręcznie robione mięso, a nie "gotowca".

Który kebab w Bydgoszczy jest najlepszy? Mamy ranking!
Sonda
Lubisz kebaba?