Gorzów: hulajnoga

i

Autor: SG

Transport publiczny

18 miejsc, gdzie można zaparkować w Gorzowie hulajnogę elektryczną

2023-06-13 14:24

W Gorzowie wyznaczono parkingi dla elektrycznych hulajnóg. Pojazdy wypożyczane na minuty często są pozostawiane przez mieszkańców gdzie popadnie. Miasto chce to unormować.

Wiadomo, gdzie można odstawiać elektryczne hulajnogi. Na terenie Gorzowa wyznaczono 18 takich miejsc. Zrobiono to w porozumieniu z dwiema firmami, które prowadzą wypożyczalnie pojazdów w naszym mieście.

Brano pod uwagę, gdzie te hulajnogi najczęstszej się pojawiają. Zostało to uzgodnione z operatorami tych hulajnóg - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

Gdzie w Gorzowie będzie można zaparkować hulajnogę elektryczną?

Parkingi dla hulajnóg pojawią się przy: Nova Park i dominancie, na Bulwarze Wschodnim, przy CEZiB-ie od ulicy Teatralnej i Warszawskiej, Rondzie Ofiar Katynia, Ul. Widok, Kwadracie przy Chrobrego, przy Letniej i ul. Strzeleckiej. Na Sikorskiego będą trzy miejsca: Park Róż, Rondo Wolontariuszy i przy Strzeleckiej. Przy Askanie, skrzyżowaniu ul. Matejki i Fredry, skrzyżowaniu ul. Fredry i Wyczółkowskiego, przy Placu Grunwaldzkim i przy Rondzie Kosynierów Gdyńskich. Uzgodniono, że w razie potrzeby, liczba parkingów dla hulajnóg będzie zwiększana.

Quiz. „Rambo”, „Commando”, „Top Gun”. Jak dobrze pamiętasz filmy akcji ery VHS?

Pytanie 1 z 10
Kim był John Matrix, w którego w filmie „Commando” wcielił się Arnold Schwarzenegger?