Greg Hancock wkrótce przyjedzie do Gorzowa

i

Autor: Cyfrasport / pci

ŻUŻEL

Żużel. Będzie hit w Gorzowie. Czterokrotny mistrz świata na pokładzie Stali?

2024-03-25 14:02

Greg Hancock w ebut.pl Stali Gorzów? To pytanie krąży po gorzowskim środowisku od wielu tygodni. Temat rozpoczął sam prezes, Waldemar Sadowski, który bardzo chciałby Amerykanina w klubie, ale już nie jako zawodnika, tylko doradcę. Wszystko się łączy w jedną całość. O Hancocku w Stali wypowiedział się także Szymon Woźniak, który jakiś czas temu nawiązał współpracę z czterokrotnym mistrzem świata.

- Nie ukrywam, że jako Stal Gorzów chcielibyśmy wejść w tą umowę, żeby była ona trójstronna i żeby wykorzystać pobyt Grega w Gorzowie – mówił już jakiś czas temu na naszych łamach prezes ebut.pl Stali, Waldemar Sadowski.

Temat Hancocka w Gorzowie jest podgrzewany co jakiś czas. Prezes Sadowski bardzo chciałby Hancocka w klubie, który przy okazji przyjazdów z Woźniakiem, miałby także spojrzeć na gorzowską młodzież.- Nic się nie stanie, jak Greg swoim okiem spojrzy na naszych adeptów, żeby coś podpowiedzieć. To jest autorytet – podkreślał Sadowski.

O Hancocka w Gorzowie zapytaliśmy także samego Szymona Woźniaka, który jest otwarty na taką współpracę. Jeden z liderów ebut.pl Stali zdradził nam, że niedługo dojdzie do spotkania, po którym prawdopodobnie wszystko się okaże.

Są jakieś wstępne ustalenia. Jest pomysł jak ten temat ugryźć. Przerobiliśmy z Gregiem terminarz i to wszystko wygląda pod względem logistycznym całkiem nieźle, także to jest wszystko do zrobienia. Greg teraz zostaje ze mną prawie dwa tygodnie, także będzie okazja, żeby spotkać prezesem Sadowskim, który też wiemy, że też wyczekuje tego spotkania, także pewnie przy najbliższej okazji wypijemy kawę i porozmawiamy na ten temat. Jestem dobrej myśli – powiedział nam Szymon Woźniak.

Tak wyglądał pierwszy trening Stali Gorzów na własnym torze

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy Greg Hancock pomógłby Stali Gorzów w uzyskaniu lepszego wyniku w PGE Ekstralidze?