gorzów festiwal mdk 1

i

Autor: MDK Gorzów Festiwal to ogromne przedsięwzięcie.

Wydarzenie

Zostań wolontariuszem festiwalu Folk Przystań w Gorzowie

2023-04-25 16:50

Chcesz podszkolić język angielski i poznać utalentowanych tancerzy? Masz ku temu świetną okazję. Pod koniec czerwca przez tydzień potrwa taneczne święto. Przyjadą zespoły z całego świata. Bedą potrzebować wsparcia.

Około 200 tancerzy zjedzie pod koniec czerwca do Gorzowa. Trzeba będzie się nimi zająć. Zgłaszać mogą się osoby pełnoletnie, ale nie tylko. Zobaczyć będzie można jak wygląda organizacja tak dużego artystycznego wydarzenia od kuchni.

- Można się podkształcić z językiem. Tydzień wspólnego spędzania czasu, a przede wszystkim pomoc dla tych zespołów. By im pokazać miasto czy po prostu pilotować. Bardzo chętnie przyjmiemy każdą osobę, która będzie chciała zobaczyć jak to od środka funkcjonuje. Jest naprawdę ciekawie - zachęca Krzysztof Szupiluk, dyrektor MDK, organizator.

gorzów festiwal mdk 2

i

Autor: MDK Gorzów zdjęcie ilustracyjne

Chętni powinni się zgłosić do Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Śląskiej. Folk Harbor rozpocznie się 24 czerwca i potrwa kilka dni, do 30 czerwca. Przyjadą zespoły z Brazylii, Indii, Meksyku czy Senegalu. Wystąpią także gorzowskie ekipy- Mali Gorzowiacy, Buziaki i Aluzja.

Sara James przed wygraną

QUIZ. Legendarne teksty matek do dzieci. Sprawdź, czy znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 12
Gdy matka pytała: "Na co czekasz?", to retoryczna odpowiedź, której sama udzielała brzmiała: