gorzów autobus MZK 1

i

Autor: facebook.com/ MZK Gorzów MZK czeka na nowych pracowników.

Praca

Zostań kierowcą autobusu w Gorzowie. Jakie trzeba spełnić kryteria?

2023-08-02 14:22

​Pracowników szuka Miejski Zakład Komunikacji. Jak twierdzi spółka - nie ma problemów kadrowych, ale woli dmuchać na zimne i się zabezpieczyć. Zasad do spełnienia jest kilka, a co w zamian? Szczegóły w artykule.

Gorzowskie MZK nauczone doświadczeniem z poprzednich lat, chce zabezpieczyć się na przyszłość i mieć dobrze skompletowaną kadrę, zanim pojawią się ewentualne braki. Kto może zasiąść za kierownicą autobusu?

Mogą to być mężczyźni, ale także kobiety. Wymagania nie są wygórowane. Trzeba mieć odpowiednią kategorię prawa jazdy oraz świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób. Zawód kierowcy to także określone cechy charakteru. To przede wszystkim wysoki poziom odpowiedzialności, bo kierowca odpowiada za życie i zdrowie pasażerów. Przyda się szybka reakcja w sytuacjach zagrożenia, a także cierpliwość, punktualność, spokój oraz pozytywne nastawienie do innych.

gorzów autobus MZK 2

i

Autor: facebook.com/ MZK Gorzów Kto pokieruje autobusem?

MZK proponuje stabilną umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Na początek ponad 4 tysiące złotych na rękę. Do podstawy wynagrodzenia dochodzą dodatki za nadgodziny, świąteczne czy pracę w nocy. Obecnie w gorzowskim MZK pracuje prawie dwustu kierowców i motorniczych.

Laboratorium narkotyków na zapleczu piekarni. Akcja CBŚP

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie teleturnieje?

Pytanie 1 z 10
Kto prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu"?