dnia grodu santok

i

Autor: FB Gmina Santok

Dni Grodu Santok

Znów będzie można wygrać "średniowieczne" nagrody - zrób "Selfie z wojem"

2023-06-14 13:33

Gmina Santok zaprasza do fotograficznego konkursu - Selfie z wojem. To dodatkowa zachęta do przyjechania na Dni Grodu Santok. Będzie trzeba znaleźć woja z herbem grodu Santok, trzeba zrobić z nim zdjęcie.

Na wskazany numer, który będzie dostępny w namiocie promocyjnym fotkę wysyłamy. Jest jednak jeszcze jeden warunek, który trzeba zrealizować - mówi Damian Kochmański zastępca wójta gminy Santok:

W związku z tym, że jest to impreza średniowieczna, każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie musi być co najmniej odpowiednio wystylizowana. Mieć jakiś przyrząd, urządzenie, czy też zbroję. Może być cały rynsztunek albo przebranie.

Wygra ten, kto od poniedziałku do piątku [19-23.06] zgarnie najwięcej lajków na gminnym Facebooku. Drugi konkurs jest dla szkół z gminy. Uczniowie wezmą udział w korowodzie historycznym, w sobotę o godzinie 11.

Tam internauci będą głosowali na zdjęcie żaków z konkretnej placówki. Zgodnie z tematyką, do wygrania drewniane miecze, łuki, czy topory. Przymnijmy dni grodu odbędą się w najbliższy piątek i sobotę [16-17.06].

Quiz. Tak bawiono się kiedyś na prywatkach! Pamiętasz największe hity z imprez w PRL?

Pytanie 1 z 10
Jerzy Połomski w piosence „Cała sala śpiewa z nami” z płyty „Daj!” z 1968 roku śpiewa: „Siedział pan, smętny pan, Taki, co to...”: