Wyrzucił psa przez okno. Usłyszy zarzuty

i

Autor: Materiały prasowe KMP Gorzów

POLICJA

Znęcał się, a następnie wyrzucił psa przez okno. Przerażające sceny w Gorzowie!

2023-04-03 10:59

Policjanci z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który wyrzucił psa swoich znajomych przez okno. Wcześniej mężczyzna miał rzucić zwierzęciem o podłogę w mieszkaniu. W rozmowie z policją tłumaczył, że był zdenerwowany szczekaniem psa. Teraz będzie miał problemy!

Mężczyzna został oskarżony o znęcanie się nad zwierzęciem, a ponadto odpowie za posiadanie amunicji bez zezwolenia w mieszkaniu.

Wyrzucił psa przez okno! Gorzowianin ma teraz problemy

W piątek, 31 marca, funkcjonariusze z gorzowskiej komendy otrzymali informację o psie, który najprawdopodobniej został wyrzucony przez okno. Funkcjonariusze rozmawiali z właścicielem mieszkania, w którym miało dojść do tego zdarzenia. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna wyrzucił psa z mieszkania, które znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Krzywoustego.

Mężczyzna był w swoim domu z przyjaciółmi i ich psem. W pewnym momencie zwierzak zaczął szczekać i mężczyzna się zdenerwował. Wziął psa i rzucił nim o podłogę, a następnie wyrzucił przez okno. Wielu ludzi zainteresowało się zwierzęciem. Z obrażeniami został zabrany do lecznicy. Aby mógł powrócić do sprawności, potrzebuje specjalistycznej opieki.

Po aresztowaniu mężczyzna został przewieziony do komendy policji w Gorzowie. Funkcjonariusze, którzy dokonali zatrzymania, dodatkowo znaleźli w jego mieszkaniu amunicję, na której nie miał on pozwolenia. W sobotę (1 kwietnia) podejrzany, który ma 59 lat, usłyszał zarzuty. Oskarżenie dotyczy znęcania się nad psem i posiadania nielegalnej amunicji, za co może mu grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Listen to "Pies i kot – prawidłowa opieka w starszym i podeszłym wieku" on Spreaker.
Przerażające wideo! 40-latek znęcał się nad psem, wielokrotnie kopał zwierzę na smyczy
Sonda
Czy właściciel psa powinien trafić do więzienia?