Rafał Jackiewicz

i

Autor: VIPHOTO/East News

SZOK

Znany polski sportowiec nie płaci alimentów. Szokujące słowa w kierunku byłej żony

2023-10-16 10:17

Rafał Jackiewicz po długich latach rozstał się z żoną Martą. Mają dwójkę dzieci, na których musi płacić alimenty, ale jak sam przyznał, nie zamierza tego robić. Jest znanym zawodnikiem sportów walki, który odnosił sukcesy zarówno w kickboxingu, jak i boksie zawodowym. Obecnie uczestniczy w walkach MMA i niedawno wziął udział w gali Prime 6: Premium w Toruniu.

Mimo publicznej figury, 46-latek aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie nie tylko dzieli się informacjami o swojej karierze sportowej, ale również wyraża krytyczne opinie na temat bieżących wydarzeń społecznych.

Jednak jego drobne przewinienia nie są niczym w porównaniu z trzema wyrokami sądowymi, w tym dwoma za pobicia i jednym za fałszowanie dokumentów samochodowych. Przed przejściem na zawodową ścieżkę sportową Jackiewicz był zaangażowany w kradzieże, włamania i brutalne bójki, z których jedna zakończyła się nożem wbitym w serce. Jego trudne doświadczenia i mroczną przeszłość opisał szczegółowo w biografii "Życie na ostrzu noża".

Rafał Jackiewicz jest ojcem trójki dzieci: 22-letniego Jacka z pierwszego małżeństwa oraz 18-letniej Mai i 9-letniego Rafała Juniora związanych z Martą Mrówką. Ich nietypowy ślub w 2010 roku był szeroko komentowany ze względu na kuriozalne elementy, takie jak beczki po piwie ciągnące za samochodem pary młodej czy reklama prezerwatyw na samochodzie.

Nie tylko Jackiewicz walczy na galach freakfightowych. Do tego grona dołączył także Tomasz Adamek!

Ostatnio zawodnik MMA ujawnił, że przechodzi przez trudny rozwód. Jego słowa na temat odmowy płacenia alimentów są dosadne.

Nie płacę alimentów i nie zamierzam płacić, bo mnie k**** okradła na dwa miliony – powiedział Jackiewicz nie gryząc się w język w programie "Zadyma Prime".

Sportowiec podkreślił, że został całkowicie sam i zmaga się z ogromnymi długami.

Tomasz Adamek na gorąco po podpisaniu kontraktu z FAME MMA. "Będzie niespodzianka!"
Sonda
Oglądasz walki MMA?