Zmiażdżony Ford pod Gorzowem. Poważny wypadek w Bogdańcu

2022-12-26 14:31

Niestety, jak co roku, okres Świąt Bożego Narodzenia należy do jednych z najniebezpieczniejszych na polskich drogach. 24 grudnia, w Wigilię, doszło do poważnego wypadku w Bogdańcu pod Gorzowem. Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością uderzył w inny pojazd. Ofiary wypadku zostały przewiezione do szpitala.

Poważny wypadek pod Gorzowem. Samochód wpadł w poślizg w Bogdańcu 

24 grudnia, o godzinie 14:41, doszło do poważnego wypadku w Bogdańcu pod Gorzowem. Jego przebieg relacjonuje OSP w Bogdańcu: 

- Jeden z samochodów wpadł w poślizg, uderzając bokiem w prawidłowo jadący pojazd z na przeciwka, najmocniej ucierpialy 2 osoby z prawidłowo jadącego pojazdu, z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni przez ZRM do szpitala

Na miejscu pojawiły się straże pożarne z Bogdańca, Gorzowa oraz Lubczyna. Miejsce wypadku zabezpieczyła policja, a rannymi zajął się zespół ratownictwa medycznego. Pamiętajmy, aby w czasie Świąt jeździć z bezpieczną prędkością i pod żadnym pozorem nie wsiadać za kierownicą pod wpływem alkoholu. 

- Noga z gazu! By udało się wszystkimi dojechać do rodzin na święta! Dużo zdrowia dla poszkodowanych osób - apeluje OSP w Bogdańcu