gorzów poradnie przenosiny 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Nowy budynek poradni przy Dekerta.

zdrowie, szpital, pacjent

Zmiany w lokalizacji poradni szpitalnych w Gorzowie! Gdzie się mieszczą?

2023-03-20 13:22

Od poniedziałku [20.03] pacjenci poradni kardiologicznej są przyjmowani w nowym budynku naprzeciwko szpitala przy Dekerta. Trwa porządkowanie siedzib, by mieściły się one w jednym miejscu. To ma być ułatwienie dla pacjentów.

Gdzie do poradni kardiologicznej?

Osoby, które mają wizytę u kardiologa lub kontrolę stymulatorów, nie muszą wchodzić do budynku głównego, gdzie do tej pory działała poradnia. Teraz jej nową siedzibą jest parterowy budynek, który stanął za pawilonem rejestracji z poczekalnią. Do poradni kardiologicznej najłatwiej dostać się, korzystając z bocznego wejścia do budynku. Jednocześnie w obiekcie ruszyła rehabilitacja kardiologiczna. Wkrótce przeniosą się tam także poradnie: okulistyczna, leczenia zeza, ortopedyczna i preluksacyjna dla dzieci.

gorzów poradnie szpital przenosiny 2

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Sprzęt do rehabilitacji kariologicznej.

Od ubiegłego roku poradnie specjalistyczne mają jeden adres, czyli ul. Dekerta. W szpitalnym kompleksie przy ul. Walczaka zostały jedynie poradnie zdrowia psychicznego. Rejestracja odbywa się przez call centre lub online.

W jakich budynkach, które poradnie?

W kompleksie przy ul. Dekerta poradnie znajdują się w trzech miejscach:

- w głównym budynku -pawilon D są  m.in. poradnie ginekologiczno – położnicza, urologiczna, ortopedyczna, okulistyczna (niski parter)

- w nowym budynku ośrodka radioterapii znajdują się m.in. poradnie chirurgii ogólnej, neurochirurgii, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej, laryngologiczną 

- w wysokim czerwonym pawilonie N, w sąsiedztwie Szkoły Rodzenia mieści się natomiast poradnia chorób zakaźnych i chorób wątroby

Oszukani na półtora miliona złotych. Sprzedali dom, pieniędzy nie zobaczyli

Pytania z "Milionerów" za największą kasę! Wygrałbyś milion złotych? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Co mieści Wielki Łuk Braterstwa w paryskiej dzielnicy La Defense, zwany dwudziestowieczną wersją Łuku Triumfalnego?