osir gorzów

i

Autor: FB Stal Gorzów

Zmiany na gorzowskich stadionach. Trwa sezon na nowości

2023-11-15 13:33

Pracownicy OSIRu poprawki wprowadzą na obiekcie piłkarskim, prace prowadzone są także na tym żużlowym. Wyleciały z niego pierwsze tzw. Toi Toie, powstały pełnoprawne toalety, czego od dawna domagali się kibice. Są szanse na to, że do zamiany w przyszłym roku dojdzie także na drugim łuku.

Więcej roboty jest jednak z zasilaniem elektrycznym. Technicy muszą poprowadzić 200 metrów nowej linii energetycznej, żeby w kolejnym sezonie niespodzianek z nim już nie było. Winowajcą ostatnich był nowy garaż żużlowców - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSIRu:

Zostały przekroczone możliwości zasilania tego garażu. Tam miały być dwie żarówki, a okazało się, że żużlowcy wstawili klimę, lodówki i inne rzeczy, i wyszło prawie 60 kilowatów więcej. Zresztą w pewnym momencie w studiu żużlowym zgasło światło. I to był właśnie efekt tego przeciążenia.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie

Z kolei na obiekcie piłkarskim przy ulicy Olimpijskiej odświeżeniu mają ulec ściany zewnętrzne budynku klubowego. Wymienione zostały już okna w górnej kondygnacji, na liście są jeszcze te z dolnej, malowanie i możliwe zamontowanie oświetlenia led.

Arcytrudny quiz o flagach! Tylko geniusz zyska 8/10

Pytanie 1 z 10
Co to za flaga?
Arcytrudny quiz o flagach! Tylko geniusz zyska 8/10