ebut.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław [ZDJĘCIA]

i

Autor: Miłosz Staszczyk - Miły z Obiektywem Mateusz Bartkowiak

ŻUŻEL

Kolejny junior opuszcza Stal Gorzów! O tym mówiło się od dawna. Gdzie trafi?

2023-11-15 13:11

Kilka tygodni temu Mateusz Bartkowiak usłyszał od działaczy ebut.pl Stali Gorzów, że ma wolną rękę na szukanie nowego klubu. Gorzowianie w sezonie 2024 postawią na nieco inny duet juniorski, który ma walczyć w PGE Ekstralidze. Gdzie trafi Bartkowiak? Znamy jego nowego pracodawcę! Portal Eska Gorzów jako pierwszy informował o tym ruchu.

Z przenosinami Bartkowiaka do innego klubu powstała już mała saga. Pierwotnie junior miał zostać nowym młodzieżowcem InverstHousePlus PSŻ-u Poznań, ale w pewnym momencie te rozmowy zostały zawieszone, o czym głośno wspominał sam prezes ebut.pl Stali, Waldemar Sadowski.

Gdy zawieszenie rozmów w Poznaniu ujrzało światło dzienne, to do gry włączył się inny klub. Jak dowiedział się w sobotę, 11 listopada, portal Eska Gorzów, chodziło o pierwszoligowego H.Skrzydlewska Orła Łódź, który również, jak w przypadku Poznania, ściga się w pierwszej lidze.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Co ciekawe, kilka dni temu łódzka drużyna miałą swoją oficjalną prezentację, ale jak się okazuje, skład łodzian jeszcze się powiększył. Niewątpliwie transfer juniora jest dużym wzmocnieniem dla H. Skrzydlewska Orła.

Aktualizacja 15 listopada 13:05

Mateusz Bartkowiak oficjalnie wypożyczony do H. Skrzydlewska Orła Łódź!

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy wypożyczenie Mateusza Bartkowiaka do innego klubu jest dobrym pomysłem?