gorzów teatr shu hin

i

Autor: materiały teatru Osterwy Gorzów Szu Hin czekają różne przygody.

Złota kaczka, Mały Książę i krnąbrna Ania. Teatralne Mikołajki w Gorzowie [AUDIO]

2020-12-03 21:58

Tradycyjnie gorzowski teatr co roku przygotowuje dla najmłodszych atrakcje z okazji Mikołajek. Dzieci oglądały bajki na dużej scenie i spotykały się z Mikołajem. Niestety przez pandemię działania przeniesiono do internetu.

Dla najmłodszych przygotowano sześć interesujących spektakli. Do zobaczenia pozostało już pięć, bo w środę (3.12) pokazano pierwszy "Tajemniczy Ogród". To dopiero początek teatralnych atrakcji, w których można uczestniczyć bezpłatnie online.

- Mikołajkowe spotkania tym razem przed komputerami – mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru w Gorzowie:

W piątek (4.12) pokazana zostanie "Złota Kaczka" zamieszkująca ruiny starego zamczyska, czyhająca na śmiałków marzących o ukrytych tam skarbach. Z kolei w sobotę (5.12) "Mały książę" zabierze widzów do swojej ukochanej róży.

gorzów teatr krolowa

i

Autor: materiały teatru Osterwy Gorzów Królowa śniegu.

Natomiast w same Mikołajki dwie bajki. "Tygrys tańczy dla Szu Hin" to egzotyczna podróż bohaterki w poszukiwaniu lekarstwa dla młodszego brata. Druga historia to "Ania z Zielonego Wzgórza" o sierocie z ogromną wyobraźnią, która trafia pod opiekę surowej Mary.

Przedstawienia dostępne są na teatralnym facebook'u oraz kanale You Tube o godz. 18, a w niedzielę (6.12) także o 12. Z kolei tuż przed świętami, 20 grudnia, pokazana zostanie "Królowa śniegu".

Bajkowy autobus w Tarnowie