gorzów lodowisko narodowy 1

i

Autor: materiały Słowianka Gorzów Dwa dni ciekawych propozycji dla gorzowskich rodzin.

Zimowy PGE Narodowy ponownie w Gorzowie. Jakie będą atrakcje?

2023-02-13 16:08

W środę [15.02] i w czwartek [16.02] mnóstwo atrakcji na lodowisku Słowianki, zarówno dla młodszych jak i starszych. Bilety w standardowych cenach, a dodatkowe aktywności są bezpłatne. Na stronie organizatora do zdobycia wejściówki.

Mali jak i duzi mogą liczyć na darmowe szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego. W ramach akcji przygotowano animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów.

Każdy z dwóch dni składa się z trzech bloków. Od godz. 10.15 do 12 poranki na łyżwach dla dzieci, od godz. 13 do 14.45 treningi dla młodzieży i dorosłych, a na koniec dnia od  godz. 16 Disko Lodowisko i muzyczne hity.

gorzów lodowisko narodowy 2

i

Autor: materiały Słowianka Gorzów Atrakcje od rana do wieczora.

Strefa Zimowego PGE Narodowego w środę i w czwartek na gorzowskiej Słowiance działać będzie od godz. 10 do 18. Na stronie www.zimowynarodowy.pl do pobrania darmowe wejściówki. Liczba biletów ograniczona.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Walentynkowy quiz. Piosenki o miłości

Pytanie 1 z 10
"A wszystko to, bo Ciebie kocham" - to słowa znanego utworu zespołu "Ich Troje", którego liderem jest: