Ekshibicjonista

i

Autor: Canva Pro

ZBOCZENIEC

Zboczeniec znów grasuje po Gorzowie! Mieszkańcy ostrzegają przed półnagim mężczyzną

2024-02-14 14:54

Wszystko wskazuje na to, że gorzowianie muszą się nastawić na "powtórkę z rozrywki". Tak jak w ubiegłym roku, w mieście ponownie pojawił się ekshibicjonista. Półnagi, onanizujący się mężczyzna widziany był pomiędzy działkami ROD Stilon a Wojcieszycami.

Ekshibicjonista straszy mieszkańców!

We wtorek (13.02) na jednej z facebook'owych grup pojawił się wpis od zaniepokojonego mieszkańca. Anonimowa osoba ostrzega, że w rejonie ogródków działkowych grasuje zboczeniec. Półnagi mężczyzna wyskoczył z krzaków i onanizował się na oczach świadków.

Na polu w krzakach pomiędzy działkami ROD STILON a Wojcieszycami grasuje zboczeniec. Wybiega z krzaków i onanizuje się! Uważajcie na siebie. Sprawa zgłoszona na policę" napisał użytkownik.

Zboczeniec powrócił?

To nie pierwszy raz, gdy do mieszkańców Gorzowa docierają takie informacje. Podobne sytuacje miały miejsce także w ubiegłym roku. W ciągu kilku miesięcy ekshibicjonista widywany był w kilku punktach miasta, a zatrzymanie go długo okazywało się niemożliwe. Dopiero w październiku gorzowskim policjantom udało się złapać mężczyznę, który obnażał się w okolicach pętli tramwajowej na osiedlu Piaski. Było to możliwe dzięki interwencji świadków, który nie pozwolili mu uciec.

Czy ekshibicjonista widziany w tym roku to ta sama osoba? Tego na razie nie wiadomo.

Znicze na miejscu tragicznego potrącenia 10-latka w Wawrowie pod Gorzowem

Sonda
Czy wiesz jak zareagować w przypadku spotkania ekshibicjonisty?
Białystok. Zboczeniec w galerii handlowej. Nagrywał kobiety w przymierzalni