Zatrzymanie kajdanki

i

Autor: Canva Pro

POLICJA

Zboczeniec zatrzymany! Interweniowali mieszkańcy. To już koniec ekshibicjonisty z Gorzowa?

2023-10-12 18:28

Gorzowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który obnażał się w okolicach pętli tramwajowej na osiedlu Piaski. Zatrzymanie było możliwe dzięki interwencji świadków, który nie pozwolili mężczyźnie uciec.

W Gorzowie grasuje zboczeniec! Straszył kobiety i dzieci

Gorzowski ekshibicjonista już od kilku miesięcy sieje postrach wśród okolicznych mieszkańców. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy policjanci dostali aż kilkanaście zgłoszeń o mężczyźnie, który onanizuje się w miejscach publicznych, w których często pojawiają się nie tylko kobiety, ale również dzieci.

Sami mieszkańcy wielokrotnie ostrzegali przed zboczeńcem na forach w mediach społecznościowych. Wyłącznie we wrześniu mężczyzna widziany był między innymi w okolicach ogródków działkowych na Manhattanie oraz w okolicach pętli tramwajowej na Piaskach. Wcześniej, jedna z kobiet trafiła też na zboczeńca obnażającego się w okolicach ogródków działkowych na drodze prowadzącej od Okulickiego w kierunku Wojcieszyc.

Teraz, wreszcie, mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Policjanci z Gorzowa zatrzymali ekshibicjonistę. Mieszkańcy interweniowali

W poniedziałek (09.10) funkcjonariusze zostali zawiadomieni o kolejnym przypadku ekshibicjonizmu. 38-letni mężczyzna ponownie pojawił się w rejonie pętli tramwajowej na Piaskach, gdzie został zauważony przez mieszkańców.

Na miejsce natychmiast wysłano patrol policyjny, a jeden ze świadków dopilnował, by ekshibicjonista nie znikną do przyjazdu funkcjonariuszy.

Nie wiadomo czy zatrzymany 38-latek to jedna i ta sama osoba odpowiedzialna za wszystkie wcześniejsze przypadki ekshibicjonizmu i onanizowania się w miejscach publicznych. W tej chwili będą to ustalać gorzowscy policjanci, którzy prowadzą postępowanie w sprawie.

Zobacz też: Syryjczycy zatrzymani przez straż graniczną

Sonda
Czy wiesz jak zareagować w przypadku spotkania ekshibicjonisty?
Napisał kobiecie, co by zrobił z jej córką. Obrzydliwe fantazje zboczeńca z Będzina