gorzów kajdanki

i

Autor: materiały Lubuska Policja zdjęcie ilustracyjne

Policja

Gorzów: Zabójstwo w centrum miasta. Są zarzuty i wniosek o areszt dla sprawcy rodzinnej tragedii

2023-10-12 18:28

Gorzowska prokuratura przedstawiła w środę [11.10] zarzut zabójstwa 29-latkowi, który śmiertelnie ranił swojego ojca. 57-latek zginął na miejscu. Nie wiadomo dlaczego młody mężczyzna zachował się tak drastycznie.

Do dramatu doszło w poniedziałek (9.10) w kamienicy przy ulicy Łokietka w Gorzowie. 29-letni sprawca uciekł, ale już po godzinie został złapany przez funkcjonariuszy i przewieziony do aresztu. Na miejscu zabezpieczono ślady, przesłuchano też świadków. Prokuratura od początku mówiła o zbrodni na tle rodzinnym i jak się okazuje to syn zabił ojca. We wtorek (10.10) 29-latkowi przyznano obrońcę z urzędu.

Podejrzany usłyszał już zarzut zabójstwa, a w środę przyznał się do winy, ale odmówił składania zeznań. Nie wyjaśnił też jaki był powód zaatakowania ojca. Do sądu trafił wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące - przekazał Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej prokuratury 

Nieoficjalnie mówi się, że 29-latek niedawno wyszedł z więzienia, i zmaga się z problemami psychicznymi. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Biały miś obok urny Oliwierka. Po tragicznym wypadku na A1 rodzina spoczęła na cmentarzu w Myszkowie

Pamiętacie portal NaszaKlasa.pl?

Pytanie 1 z 12
Czy „Nasza Klasa” miała swój własny komunikator?