Zboczeniec w Gorzowie

i

Autor: Canva Pro

EKSHIBICJONISTA

Zboczeniec w Gorzowie coraz śmielszy! Onanizował się przy pętli tramwajowej

2023-09-20 12:08

To już kolejne zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Gorzowa dotyczące grasujacego po mieście dewianta. Tym razem mężczyzna onanizował się siedząc na ogrodzeniu za pętlą tramwajową na Piaskach, a całe zajście widziało wracające ze szkoły dziecko. Gorzowianka ostrzega!

To nie pierwsza informacja na temat zboczeńca, który straszy mieszkańców Gorzowa. Do podobnej sytuacji doszło na początku września, kiedy to półnagi mężczyzna pojawił się w okolicy ogródków działkowych na Manhattanie. Teraz dewiant widziany był w okolicach Piasków. Nie wiadomo czy to ten sam mężczyzna, który zaczepiał kobiety m.in. na Manhattanie, ale pewne jest, że trzeba bardzo uważać.

Mężczyzna onanizuje się na oczach innych. Mieszkańcy ostrzegają

Do sytuacji doszło we wtorek w godzinach popołudniowych. To właśnie wtedy jedno z dzieci wracających ze szkoły na Piaskach było świadkiem wulgarnej sceny, do której doszło w miejscu publicznym. Mama dziecka natychmiast postanowiła ostrzec innych mieszkańców umieszczając wpis na jednej z Facebookowych grup:

Czy dałoby się częściej puścić jakieś patrole przez miasto - dzielnicowych lub straży miejskiej? Właśnie moje dziecko wróciło ze szkoły i opowiada, że na ogrodzeniu pętli na #Piaski siedzi sobie typ i - nie użyję kolokwializmu - się sam zaspokaja..." pisze kobieta.

O sprawie powiadomiona została również policja, która zebrała dane niezbędne do sporządzenia rysopisu mężczyzny.

Co robić w przypadku spotkania ekshibicjonisty?

Specjaliści radzą, by w przypadku spotkania obnażającej się przy nas lub onanizującej osoby należy przede wszystkim zachować zimną krew. Najlepiej odwrócić wzrok i odejść w swoim kierunku, a następnie wezwać policję lub straż miejską.

Wbrew niektórych opiniom lepiej nie reagować na takie "pokazy" śmiechem i nie poniżać ekshibicjonisty, ponieważ nie mamy pewności jak dalej się on zachowa.

Spacerując samemu po mniej uczęszczanych trasach, czy to w dzień czy w nocy, dobrze jest mieć ze sobą np. gaz pieprzowy, który może być pomocny w kryzysowej sytuacji.

Zobacz też Lubuscy kontrterroryści i medycy w natarciu! Ekstremalne ćwiczenia ;lubuskich służb

Sonda
Miałaś/eś kiedyś do czynienia z ekshibicjonistą?
Białystok. Zboczeniec w galerii handlowej. Nagrywał kobiety w przymierzalni