Zatrzymanie policja

i

Autor: fot. Canva/3839153--3839153 Odpowie przed sądem za zabójstwo 74-letniej teściowej.

POLICJA

Zbieg w rękach policji. Skazany mężczyzna, który uciekł ze szpitala, został zatrzymany

2024-07-03 14:03

Po kilkunastu godzinach od ucieczki 40-letni mężczyzna skazany za kradzieże z włamaniem, został schwytany przez policjantów. Zbieg został zatrzymany w Kostrzynie nad Odrą.

Wyskoczył przez szpitalne ono. Do akcji ruszyli policjanci i strażacy

We wtorek (02.07) wszystkie służby policyjne w Kostrzynie na Odrą zostały postawione w stan maksymalnej gotowości. Wszystko dlatego, ze w tracie badań lekarskich przez szpitalne okno wyskoczył 40-letni mężczyzna, który miał zostać doprowadzony do więzienia. 40-latek został skazany za liczne kradzieże z włamaniem, za co sąd wymierzył mu karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Po ucieczce policjanci zarządzili obławę i wprowadzili punkty kontrolne na drogach dojazdowych do Kostrzyna. Dopiero w środę (03.07) po południu mężczyznę udało się odnaleźć.

Zbiegły węzień jest już w rękach policji

Jak przekazali funkcjonariusze: mężczyznę zatrzymano jeszcze na terenie Kostrzyna nad Odrą. Według wcześniejszych informacji udał się w stronę lasu, dlatego służby zarządziły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, w których oprócz policjantów uczestniczyli również strażacy.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka, który 2 lipca oddalił się ze szpitala w Kostrzynie nad Odrą. Przez kolejne godziny trwały intensywne czynności służb. Doprowadziły one do ustalenia miejsca przebywania i zatrzymania mężczyzny na terenie Kostrzyna nad Odrą. 40-latek był osobą poszukiwaną za kradzieże z włamaniem i miał do odbycia karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności — informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

W chwili ucieczki mężyzna nadzorowany był przez dwóch funkcjonariuszy.

Zobacz też: Kąpiel w miejskiej fontannie przerwana przez policję. Wszystko zarejestrował monitoring

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
TRUMP SKAZANY! Grozi mu WIĘZIENIE? - Rafał Michalski