U24 Ekstraliga: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

i

Autor: pci

żużel

Zawodnik Stali odchodzi z Gorzowa. Znamy jego nowy klub. Debiut niebawem!

2024-06-26 9:20

Ebut.pl Stal Gorzów w ostatnim czasie mocno sondowała rynek transferowy pod kątem wypożyczenia swoich zawodników. Chodziło konkretnie o Adama Bednara i Mathiasa Pollestada. Gorzowscy dzialacze byli dogadani z Polonią Piła odnośnie Czecha, ale ostatecznie wypożyczyli Norwega.

Wszystko przez kontuzję utalentowanego Adama Bednara, której nabawił się podczas ostatnich zawodów w lidze czeskiej. Przez to gorzowianie musieli zmienić plany i na rozgrywki ligowe wypożyczyli do Polonii Piła Mathiasa Pollestada.

Norweg będzie jeździć w Krajowej Lidze Żużlowej, a debiut już w najbliższą niedzielę w starciu z Lokomotivem Daugavpils.

Rozpoznajesz legendy Stali Gorzów po zdjęciach?

Pytanie 1 z 18
Kto jest na zdjęciu?
Antoni Kowalski

Jesteśmy przekonani, że Mathias musi nabierać doświadczenia i ścigać się o ligowe punkty. Wierzymy, że w przyszłości to zaprocentuje i Norweg jeszcze będzie ważnym ogniwem Stali Gorzów. Mathias potrzebuje regularnej jazdy, a zespół z Piły mu to gwarantuje - powiedział prezes ebut.pl Stali Gorzów, Waldemar Sadowski.

Tak kibicowali fani Stali Gorzów w hicie PGE Ekstraligi z Motorem Lublin

Jeszcze niedawno startował w PGE Ekstralidze

Mathias Pollestad w przeszłości startował w kilku biegach PGE Ekstraligi. Ostatnio miał okazję wystąpić podczas meczu ebut.pl Stali Gorzów z Orlen Oil Motorem Lublin, ale punktow nie zdobył. W "KLŻ" z pewnością tych punktów dorzuci znacznie więcej. Polonia Piła obecnie zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem dwóch punktów, więc wypożyczenie tak mocnego zawodnika z pewnością będzie im przydatne.

Ale żużel! Uczestnicy 14. Ogólnopolskiego zlotu skuterów Osa na stadionie żużlowym w Lesznie
Sonda
Czy to dobry ruch Stali Gorzów?