Zaginieni mężczyźni z Gorzowa Wielkopolskiego

i

Autor: Facebook - Zaginieni Vermisst

zaginiony

Zaginęło dwóch gorzowian! Czy ktoś ich widział? Rysopis

2023-10-26 8:32

W ostatnich dniach do przestrzenii publicznej zostały podane dwa rysopisu dwóch mężczyzn, którzy są związani z Gorzowem Wielkopolskim. Jeśli wiesz, gdzie mogą przebywać, to od razu powiadom odpowiednie służby!

Jednym z nich jest 29-letni Damian Kulpińkski. Mężczyzna 2 lata temu wyjechał do Berlina w celach zarobkowych. Mężczyzna utrzymywał stały kontakt z rodziną, niestety od 3 tygodni nie nawiązał kontaktu z bliskimi oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. Szpitale i areszty zostały sprawdzone – informuą "Zaginieni Vermisst". Patrząc na zdjęcie które jest przypięte do artykułu, to jest to mężczyzna po lewej stronie.

Rysopis zaginionego, Damiana Kulpińskiego:

  • wzrost;170 cm
  • oczy; niebieskie
  • włosy; blond
  • Znaki szczególne; tatuaż na lewym ramieniu ( widoczny na zdjęciu).

Zaginął mieszkaniem Pawłowiczek. Czy wiesz, gdzie jest 58-latek?

Drugim z zaginionych jest 30-letni, Paweł Wojciechowski. Pan Paweł po raz ostatni widziany był 22 października 2023 roku około godziny 9:00 przy ulicy Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim.Niestety do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mężczyzna nie posiada przy sobie przy sobie telefonu. Patrząc na zdjęcie które jest przypięte do artykułu, to jest to mężczyzna po prawej stronie.

Rysopis Pawła Wojciechowskiego:

  • wzrost: 180-190 cm;
  • średnia budowa ciała
  • włosy: ciemne, krótkie.
  • W dniu zaginięcia ubrany był w zielone spodnie dresowe i szarą bluzę.

Ktokolwiek z Państwa posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 47 791 25 11 lub pod numerem alarmowym 112.

3-letni Bruno poszukuje swojego ukochanego misia. Pluszak zaginął w tajemniczych okolicznościach!
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?