Zaginiony mężczyzna

i

Autor: www.lubuska.policja.gov.pl

ZAGINIĘCIE

Zaginął mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego. Bliscy i policja proszą o pomoc!

2023-05-23 9:57

Trwają poszukiwania 72-letniego Mieczysława Haczka, który w niedzielne popołudnie (21.05) wyszedł z domu Kęszycy Leśnej i od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Każda informacja na temat jego ewentualnego pobytu jest na wagę złota!

Mężczyzna ostatni raz widziany był późnym popołudniem w pobliskiej wsi

W niedzielę około godziny 13:00 Mieczysław Haczek wyszedł z Domu Chronionej Starości w Kęszycy Leśnej, w którym mieszka. Później widziano go jeszcze około godziny 17:00 w pobliskiej, niewielkiej wsi Pieski. I tutaj sygnał się urywa.

Od tamtej pory mężczyzna nie nawiązał żadnego kontaktu ani z rodziną ani z pracownikami Domu Chronionej Starości. Dlatego też policja prowadzi poszukiwania i zbiera informacje o świadkach, którzy mogli trafić na 72-latka.

Rysopis zaginionego mężczyzny

Mieczysław Haczek to ma 72 lata i jest szczupłej budowy ciała. Ma około 170 centymetrów wzrostu, do tego krótkie włosy, wpadające w siwy kolor i siwy, przystrzyżony zarost. Do jego cech charakterystycznych należy niepełne uzębienie.

W dniu zaginięcia Mieczysław Haczek ubrany był w spodnie dresowe koloru szarego, granatową bluzę dresową, czarne klapki typu crocs i szary podkoszulek z długim rękawem.

Widziałeś zaginionego? Zgłoś to na policję

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny: wie gdzie jest lub widział go w ciągu ostatnich dwóch dni, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Międzyrzeczu. Można to zrobić telefonicznie dzwoniąc na numer: 477921211, 477921212 lub numer alarmowy 112.

Sonda
Czy uważasz, ze lokalizatory dla osób starszych to dobry pomysł?
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Rozpoznajesz tego mężczyznę?