gorzów szpital akcja tel 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Szpital przy Dekerta z lotu ptaka.

Zadzwoń i podpowiedz gorzowskiemu szpitalowi co warto zmienić

2022-10-17 13:33

W poniedziałek (17.10) ruszyła specjalna czterodniowa akcja. Skierowana jest ona do wszystkich mieszkańców Gorzowa oraz województwa lubuskiego. Każdy może się podzielić swoim pomysłem, cześć z nich ma być zrealizowana.

Chodzi o to, by wojewódzka lecznica przy Dekerta stała się bardziej funkcjonalna i przyjazna pacjentom. Gorzowianie, ale także lubuszanie mogą telefonicznie zgłaszać czego im brakuje. Może potrzebna jest tablica informacyjna, przewijak dla dzieci czy dystrybutor wody?

Jak przekazuje Aleksandra Szymańska, rzecznik gorzowskiej lecznicy- chodzi o rozwiązania na przykład ułatwiające poruszanie się po szpitalu czy w jakiś inny sposób uprzyjemniające pobyt na oddziałach. Z pewnością mieszkańcy zwrócą uwagę na coś, czego medycy na co dzień nie dostrzegają.

gorzów szpital akcja 2

i

Autor: Fragles archiwum Może potrzebne są jakieś zmiany na oddziałach?

Od poniedziałku do czwartku (20.10) działać będzie specjalny numer telefonu. Uwagi i sugestie można przekazywać pod numerem: 95 782 70 01. Linia czynna jest w godz. od 8 do 12.  Pomysły pacjentów zostaną opublikowane, a wybrane zostaną wykonane.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

QUIZ. Czy znasz stare polskie piosenki wojskowe? Same klasyki, 7/10 to mus!

Pytanie 1 z 10
Uzupełnij tekst piosenki. "Dziś do ciebie przyjść nie mogę / Zaraz idę..."