Gorzów: SOWA

i

Autor: SG

Edukacja Gorzów

Zabawa dla dzieci i dorosłych. Gorzowska SOWA otwarta

2023-10-23 15:45

Nauka może sprawiać frajdę. Przekonają się o tym wszyscy, którzy wybiorą się do gorzowskiej Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności. W budynku C CEZiB czeka 18 interaktywnych eksponatów.

Dziś otwarcie, od wtorku (24.10) gorzowianie będą mogli pobawić się nauką. Gorzowska SOWA, czyli Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności oficjalnie otwarta. Na mieszkańców tych małych i większych czeka 18 interaktywnych eksponatów przygotowanych przez Centrum Nauki Kopernik.

Dzieciaki SOWĄ są zachwycone. Najmłodsi gorzowianie już przetestowali eksponaty. Dzieci rozwiązywały matematyczne zagadki, formowały mapę Polski, sprawdzały jak człowiek wygląda w środku. W gorzowskiej SOWIE znajdziecie te same eksponaty co w Centrum Nauki Kopernik, tylko mniej.

W jakie dni gorzowska SOWA jest otwarta?

Gorzowska SOWA mieści się w budynku C Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu, a odpowiada za nie Miejskie Centrum Kultury. Odwiedzać ją można od wtorku do piątku w godz. 9 - 13 i 15 - 18, a także w niedzielę od 13 do 18. Grupy zorganizowane powinny wcześniej zgłosić swoje przyjście. Szczegóły znajdziecie na stronie MCK-u w zakładce SOWA.

Gorzów: SOWA

i

Autor: SG

QUIZ. Rozpoznasz rodzaj chmur po zdjęciach?

Pytanie 1 z 10
Jaka chmura jest na zdjęciu?
Rodzaje chmur - Cirrostratus