Studniówka 2023 - najlepsze piosenki. Jakie utwory będą królowały na balach maturalnych?

i

Autor: Canva

Z kim iść na studniówkę? Czy opłaca się iść samemu?

2023-01-11 15:59

Przed nami prawdziwy studniówkowy wiral. Z reguły na początku stycznia wszyscy wiedzą, z kim wybiorą się na upragnioną studniówkę. Są też tacy, którzy nie mają swojej przysłowiowej drugiej połówki. Co w takim przypadku?

W styczniu rozpoczynają się pierwsze studniówki. Niektórzy jednak nadal nie wiedzą, czy pójdą sami na imprezę, czy z partnerem/partnerką. Czy warto iść samemu?

Czy można iść samemu na studniówkę?

Odpowiedź jest bardzo prosta, bo brzmi: tak. Nikt nie zabrania iść samemu na przedmaturalny bal. Warto jednak zorientować się wśród znajomych, czy któryś z nich też idzie sam i wtedy można połączyć się w przyjacielską parę. Zawsze to raźniej!

Z kim najlepiej iść na studniówkę?

Bale przedmaturalne mają to do siebie, że jeszcze na długo przed ich rozpoczęciem trzeba mieć wszystko dokładnie rozplanowane. Tak też jest w przypadku wyboru osoby towarzyszącej. Z reguły partnerem/partnerką na studniówkę jest nasza "druga połówka". Dodatkowym atutem byłby fakt, jeśli dana osoba znałaby już naszych znajomych ze szkoły. Jeśli zaś jesteśmy singlami, to warto zaprosić na bal swojego najbliższego przyjaciela bądź po prostu koleżankę/kolegę, z którym ma się najlepszy kontakt. Grunt, żeby się dobrze bawić!

Sonda
Z kim wybierasz się na studniówkę?