Zdarzenie na DK22

i

Autor: akl Zdarzenie na DK22

Wypadek na DK22. Kierujący BMW zasłabł i uderzył w płot

2022-12-01 9:37

Groźne zdarzenia na DK22 w Gorzowie Wielkopolskim. Przez długi czas, jedna z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście była nieprzejezdna.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło tuż przed godziną 8 rano, czyli w czasie największego natężenia ruchu. Kierujący BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zasłabł za kierownicą, wjechał w przydrożny płot, a później uderzył w jadącego ulicą Kasprzaka kierującego fiatem.

- Kierujący BMW przebił płot, przejechał przez pas ruchu, uderzył we fiata, przejechał przez pas zieleni i kolejny pas ruchu. Zatrzymał się dopiero na kolejnym pasie zieleni. Będziemy ustalać, jakie były dokładne okoliczności wypadku. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Natomiast kierująca fiatem nie odniosła poważniejszych obrażeń – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają wszelkie okoliczności. Oba pasy ruchu w kierunku centrum Gorzowa są zablokowane na czas prowadzenia oględzin.

Sonda
Które BMW za 229 tys. wolałbyś mieć?