Mieszkania

i

Autor: skrin #w_l_a_d_e_k_ / www.tiktok.com ; Canva Pro

SKANDAL

Wynajmuje mieszkania na doby. Nie spodziewał się tego co zastanie po lokatorach!

2024-02-28 11:52

Takiego widoku właściciel jednego z mieszkań w Warszawie z pewnością się nie spodziewał! Bałagan, to zdecydowanie zbyt mało powiedziane! Zniszczone meble, telewizor, pomazane ściany - to widok, na który trafił wynajmujący. W Internecie dostępny jest juz film pokazujący co zrobili lokatorzy. Wstyd!

Wynajem apartamentów i mieszkań to coraz bardziej popularna praktyka na spędzanie urlopu za miastem. Coraz częściej decydujemy się na całe mieszkanie niż pokój hotelowy, w którym jest nie tylko mniej przestrzeni, ale też mniej prywatności.

Brak właściciela, który na bieżąco kontrolowałby co robimy nie zawsze okazuje się jednak dobrym pomysłem. Niektórzy ludzie nie potrafią bowiem zadbać o przestrzeń wokół siebie i totalnie nie szanują czyjejś własności. Pokazuje to dobitnie filmik, który znalazł się ostatnio w mediach społecznościowych.

Przyjechali na weekend i zdemolowali wynajęte mieszkanie!

W_l_a_d_e_k, na swoim profilu na TikToku umieścił filmik, na którym widać wynajmowane na doby mieszkanie. To co zostawili po sobie ostatni lokatorzy jest skandaliczne! I bynajmniej nie chodzi tu tylko o bałagan, który, jak twierdzi właściciel byłby do zaakceptowania, ale o dużo większe szkody.

Uszkodzone meble, porozrzucane butelki i opakowania po jedzeniu, podziurawione ściany zniszczony telewizor, brud, a nawet pocięte firanki - to bilans szkód jakie zostawili po sobie lokatorzy.

W_l_a_d_e_k opatrzył wszystko wymownym podpisem: "Małolaty zrobiły sobie imprezę".

"Zniszczone mieszkanie nie jest normalne". Właściciel odpowiada internaucie

Pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy - większość z nich potępia zachowanie lokatorów, ale znaleźli się też tacy, którzy uważają, że... problemu nie ma.

człowieku bez przesady po to jest opłaca dodatkowa za sprzątanie żeby człowiek miał komfort i nie musiał tego robić płacę wymagam i nie ma obowiązku" napisał jeden z użytkowników.

Na odpowiedź Wladka nie trzeba było długo czekać.

Zniszczone mieszkanie to nie jest normalne. Poobijane ściany, o te ściany rzucali butelki, szklanki. Zniszczony telewizor, firana. Przecież to wszystko do naprawy, do malowania, telewizor do wywalenia. Dla mnie to nie jest normalne. Normalne to jeszcze jakby mieszkanie nie było posprzątane, to jeszcze w miarę okej. Ale to co Ty mówisz to, sorry, to tak jakbym przyszedł do ciebie do domu i zrobił imprezę, zniszczył ci mieszkanie. Jeżeli Ty uważasz, że to jest normalne to boję się wyobrazić co dzieje się u Ciebie w domu" przyznał

Tak kiedyś wyglądała Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" Co za powrót do formy!

Sonda
Uważasz, że lokatorzy powinni po sobie sprzątać?
Roxie Węgiel kupiła mieszkanie. Będzie nawiedzać lokatorów?