Niebezpieczne zdarzenie na myjni samochodowej w USA

i

Autor: paulbr75/CC0/pixabay.com / https://twitter.com/weirddalle

niebezpieczna sytuacja

Wykąpały się w myjni samochodowej. Tragedia była blisko! Jest nagranie

2024-03-05 14:32

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na jednej z myjni samochodowej w Stanach Zjednoczonych. W sieci pojawiło się nagranie, jak dwie dziewczyny stoją przy masce samochodu i "uderza" w nich woda z natrysków. Komentarze pod filmem są jednoznaczne.

Obecnej młodziezy wpadają do głowy różne, dziwne pomysły. Nie inaczej jest w tym przypadku. Dwie dziewczyny, prawdopodobnie Amerykanki, spróbowały "wykąpać się" w myjni samochodowej. Żadna z nich nie pomyślała jednak o ewentualnych skutkach tej "kąpieli".

Nagranie z tego zajścia pojawiło się na platformie "X" (dawnym Twitterze). Widać na nim, jak dwie dziewczyny stoją, a potem siedzą na masce samochodu osobowego, a w nie uderza woda z natrysków. Ciśnienie jest potężne. Widać na nagraniu zarówno przerażenie obu pań, ale także dobrą zabawę. Sami nie wiemy, co o tym sądzić.

Komentarze pod tym nagraniem są jednak jednoznaczne. Dziewczyny chyba nie były świadome, jak taka zabawa może być niebezpieczna. Warto wspomnieć, że nagranie obejrzało niemal 10 mln ludzi. Możecie je obejrzeć poniżej.

Nowa bezdotykowa myjnia w Białymstoku. Zobacz, gdzie powstaje [ZDJĘCIA]

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ
Sonda
Korzystasz z myjni samochodowej?