Popularny TikToker znów w Gorzowie. To nagranie stało się prawdziwym hitem!

i

Autor: Pixabay / www.tiktok.com/@boskiheniek

tiktok

Gorzowski barber gwiazdą TikToka. To nagranie stało się prawdziwym hitem!

2024-02-15 15:02

Gorzów Wielkopolski znów jako trend na TikToku! Wszystko za sprawą lokalnego barbera, który gościł w swoim salonie właśnie jednego z TikTokerów, który w ostatnim czasie jest bardzo popularny. O kim mowa?

"Boski Heniek" bije w ostatnim czasie rekordy oglądalności. Jego taniec oglądają dziesiątki, jak nie setki tysięcy ludzi. Czym charakteryzuje się jego profil? Przeczytajcie dalej!

TikToker na swoich nagraniach tańczy do jednego ze zremiksowanych utworów. Jest to typowo uliczny taniec, którym zaraża społeczność. W ostatnim czasie odwiedził także Gorzów Wielkopolski, gdzie nagrał wspomniany "układ" z jednym z lokalnych barberów.

Poznaj ukryte funkcje TikToka! Mało kto o nich wie

Tym barberem jest Michael, który prowadzi salon "Barber Hugson - Męski Styl". Co ciekawe, gorzowski barber udziela się także na swoim TikToku, gdzie publikuje efekty swojej pracy. Na nagraniu widać, jak gorzowianin razem z TikTokerem tańczą do wspomnianego wyżej utworu, a całość wygląda naprawdę zabawnie.

"Normalna wizyta u barbera", bo tak brzmi tytuł tego wideo, obejrzało już ponad 260 tys. ludzi, a komentujący chwalą taneczne wyczyny gorzowskiego specjalisty. "Barber jak super płynnie", "pan Barber widać, że zna się na rzeczy", "Barber przejął filmik". To tylko niektóre z nich. A wam jak się podoba?

Muzyka znika z TikToka ! Naga Taylor Swift, Friz i Sobel razem | Maks on air
Sonda
Korzystasz z modowych trików z TikToka?