Gorzów: Landsbergon

i

Autor: SG Jubileuszowy "Landsbergon" już wydrukowany.

Wyjątkowe wydanie „Landsbergonu”. Gorzowscy fantaści zwarli szyki. Co stworzyli?

2022-11-16 15:48

Już wkrótce przekonają się o tym czytelnicy, którzy sięgną po 10 numer gorzowskiego magazynu fantastycznego „Landsbergon”. Tym razem zamiast kilku krótkich opowiadań jest jedna dłuższa opowieść. Magazyn trafi do gorzowian 10 grudnia.

16 autorów - jedno opowiadanie. Taki eksperyment​ w najnowszym, jubileuszowym, bo 10 numerze gorzowskiego magazynu fantastycznego "Landsbergon". Redakcja postanowiła uczcić jubileusz w niecodzienny sposób. Zaproszono autorów, których twórczość pojawiła się w poprzednich numerach, żeby wspólnie napisali jedno opowiadanie. Do pomysłu udało się przekonać 16 młodych, gorzowskich pisarzy. Jaki jest efekt, przekonacie się wkrótce, bo 10 numer "Landsbergonu" opuścił już drukarnię.

Powstała spójna, ciekawa historia rozgrywająca się w Gorzowie i nawiązująca do poprzednich numerów z racji tego, że pojawiają się postacie, które mogliśmy spotkać w poprzednich numerach „Landsbergonu”. Dlatego zachęcam gorzowian do tego, że zanim sięgną po 10, jubileuszowy numer, żeby przejrzeli też poprzednie numery - mówi Mariusz Sobkowiak, redaktor naczelny.

Najnowszy numer Landsbergonu dociera do osób, które wsparły jego wydanie. Pozostali muszą poczekać do 10 grudnia, wtedy zaplanowano spotkanie autorskie w klubie MCK Jedynka.

QUIZ. Filmy, które zmieniły świat. Bez 8/10 nie nazywaj się kinomanem!

Pytanie 1 z 10
Reżyserem arcydzieła filmowego pt. "Obywatel Kane" jest: