WYPADKI

Wybita szyba, zniszczone fotele. Wandale zdewastowali auto, bo... przeszkadzał im alarm?

2023-08-01 12:59

Mieszkańcy osiedla Piaski w Gorzowie są zgodni: na takie zachowania nie będzie zgody! W nocy z niedzieli na poniedziałek (30/31.07) nieznany sprawca lub sprawcy zniszczyli stojące na parkingu osobowe auto. Wybili szybę, porysowali karoserię i obsmarowali fotele czerwoną mazią. Wszystko dlatego, że prawdopodobnie przeszkadzał im alarm, który uruchomił się w pojeździe.

Informacja o zdarzeniu pojawiła się na jednej z grup na portalu społecznościowym. Właściciele auta w tej chwili szukają świadków, którzy mogliby pomóc w wytypowaniu sprawców.

Rzucali w auto pomidorami, słoikiem wybili szybę. Samochód totalnie zdewastowany

Według relacji mieszkańców wszystko wydarzyło się po godzinie 1:00 w nocy. To właśnie wtedy dało się słyszeć huk, po którym w jednym z samochodów osobowych uruchomił się alarm. Wtedy jeszcze przy zaparkowanych autach nikogo nie było.

Na skutek hałasu alarm włączał się jeszcze kilkukrotnie. I prawdopodobnie właśnie to było przyczyną skandalicznego zachowania wandali. Nieznany sprawca lub sprawcy postanowili "zemścić się" za nocne hałasy i zdewastowali auto!

Za pomocą słoika wybili szybę, porysowali karoserię, a całe wnętrze wysmarowali pomidorami. Szkody są ogromne, a auto znajduje się w fatalnym stanie!

Właścicieli auta obudziła policja. Mieszkańcy są oburzeni!

Około 2:00 w nocy właścicieli samochodu obudzili policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia. To właśnie wtedy dowiedzieli się co się stało.

Sami mieszkańcy osiedla Piaski są oburzeni i nie szczędzą ostrych słów krytyki.

Ktoś wyjątkowo "chory na łeb" postępuje w ten sposób!!! Ta puszka pomidorów powinna trafić właśnie w ten łeb !" pisze jedna z mieszkanek pod postem.

"Na takie akcje to na tym osiedlu zgody nie ma" dodaje kolejna osoba.

Niestety, w tym momencie nie ma żadnych informacji na temat tego, kto mógł dopuścić się takiego czynu. Sprawa została zanotowana przez funkcjonariuszy, a właściciele proszą o zgłaszanie się wszystkich, którzy mogliby wiedzieć więcej na ten temat.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś problem z wyłączeniem alarmu w samochodzie?
Wandale zniszczyli pasieki