gorzów rowery masa

i

Autor: rowerowygorzow/facebook.com Gorzowianie w porzednich masach.

Wskakujcie na rowery całymi rodzinami! Czas na przejazd ulicami Gorzowa

2021-06-25 15:03

Oczywiście chodzi o Masę Rowerową, która w Gorzowie ostatnio odbyła się półtora roku temu. Oczywiście spowodowane to było epidemią koronawirusa. Teraz, gdy liczba zachorowań spadła, może do imprezy wrócić.

W sobotę (26.06) w Gorzowie Masa Rowerowa. Już dawno takiego wydarzenia nie było. Organizatorzy liczą na liczny udział mieszkańców, grup i rodzin, którzy mogą też podbić wynik w rywalizacji akcji Rowerowa Stolica Polski.

- Rowerzyści i sami mieszkańcy domagali się już tej imprezy, która wpisała się w krajobraz miasta. Średnio bierze w niej udział 800 uczestników. Z uwagi na remonty nie chcemy utrudniać życia kierowcom, dlatego trasa będzie liczyć 10-15 kilometrów  - mówi Paweł Najdora z Rowerowego Gorzowa, organizator.

Rowerzyści przypomną o sobie kierowcom w sobotnie popołudnie. Start o godz. 18 z parku Górczyńskiego. Szczegóły masy rowerowej na facebooku Rowerowego Gorzowa.

Przypomnijmy- walka o Rowerową Stolicę Polski trwa do środy (30.06). By wziąć w niej udział wystarczy ściągnąć aplikację "Aktywne Miasta" i kręcić kilometry...

Jak nauczyć dziecko jeździć na rowerze?
Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?