Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfra Sport Stal Gorzów - Motor Lublin TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV Stal Gorzów - Motor Lublin STREAM ONLINE LIVE 5.09

Woźniak zostaje Zmarzlik walczy

2021-08-13 15:36

Czas na Malilę. Żużlowe Grand prix zawita do Szwecji. ​W Malilli najlepsi żużlowcy świata spotkają się po raz piętnasty.

A wśród nich oczywiście Bartosz Zmarzlik, który walczy o swój trzeci tytuł mistrza świata. Na razie jest na najlepszej drodze do tego celu bo w klasyfikacji przejściowej prowadzi dzięki trzem zwycięstwom odniesionym we Wrocławiu w Lublinie. Czy za Malili tez uda się wywieźć zwycięstwo i umocnić się na prowadzeniu? Okaże się w sobotę(14.08). Pierwszy bieg zaplanowano na godzinę 19.

Szymon Woźniak w kolejnym sezonie będzie się ścigał dla Stali Gorzów. 28 latek to solidny senior, który świetnie spisuje się w tym sezonie.​ Zarówno klub jak i sam zawodnik są zadowoleni z dotychczasowej współpracy stąd tak szybka decyzja o jej przedłużeniu. Na razie Szymon Woźniak leczy kontuzję, której nabawił się w lidze szwedzkiej ale na rundę play off ma być już gotowy do walki o najwyższe cele czyli medal mistrzostw Polski.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Jan Tomaszewski: Lewandowski jest piłkarzem SKOŃCZONYM