gorzów wosp puszki

i

Autor: materiały sztab klubu "U szefa" Gorzów Tak wyglądają puszki 29 edycji WOŚP.

WOŚP w Gorzowie: Identyfikatory, serduszka i gadżety już czekają!

2021-01-27 10:42

Pierwotnie kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miała się odbyć 10. stycznia. Jednak ze względu na obostrzenia epidemiologiczne przesunięto ją na ostatni dzień stycznia. Z wolontariuszami nie było problemów. Przygotowania na ostatniej prostej.

Około 400 wolontariuszy w niedzielę (31.01) wyjdzie na gorzowskie ulice. Liczą na mieszkańców, bo akurat będzie to handlowa niedziela. Będą zapatrzeni w maseczki i płyny, a w sztabach zachowany będzie reżim sanitarny. Ze względu na obostrzenia puszki wydawane będą dzień wcześniej.

O przygotowaniach mówi Marta Ciećwierz, szefowa sztabu WOŚP w klubie "U szefa" w Gorzowie:

Wolontariusze pojawią się od godz. 7 do 20, kwestować będą w małych grupach. W sztabach puszki oraz pieniądze będą dezynfekowane. Tradycyjnie rozdawane będą serduszka, ale wolontariusze nie będą ich naklejać. Groszówki czy biżuterię większych rozmiarów trzeba przynosić do sztabów.

gorzów wosp ludzie

i

Autor: materiały UM Gorzów Przedstawiciele gorzowskich sztabów.

Jak podkreślają szefowie gorzowskich sztabów nie chodzi o pobicie rekordu, a o to by po prostu zagrać w szczytnym celu. Pieniądze w ramach 29 edycji WOŚP można już wrzucać. Około 25 puszek stoi w zakładach pracy, firmach i restauracjach. Z kolei w internecie na facebook'u działają tzw. e-skarbony, na które można przelewać pieniądze. W Gorzowie sceny nie będzie, występy i licytacje odbędą się online.

Dla WOŚP jedzie rowerem dookoła Polski

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...