Gorzów: włókiennicza

i

Autor: street view google

Remont

Włókiennicza do remontu. Będzie jak nowa i ukwiecona

2023-07-17 15:33

Mieszkańcy będą mogli się cieszyć nie tylko równą nawierzchnią ulicy, ale także kwiatami, które będą posadzone na jej poboczu. Powstanie tam łąka kwietna. Prace mają być wykonane w ciągu 5 miesięcy.

Łąki kwietne na Włókienniczej. Gorzowski magistrat rozstrzygnął przetarg na modernizację ul. Włókienniczej, która przebiega przez ​tereny byłego Stilonu. Obecnie jest ona w kiepskim stanie, posiada liczne deformacje, spękania, ubytki oraz wyboje. 219 metrowy odcinek drogi uzyska nową nawierzchnię z betonu asfaltowego. Prace wykona firma ze Strzelec Krajeńskich, która wygrała przetarg ogłoszony w maju.

Wykonawca wyremontuje samą drogę, a także naprawi kanalizację sanitarną oraz deszczową i ułoży krawężniki. To co z pewnością ucieszy mieszkańców, pobocza tej drogi przygotuje do obsadzenia i stworzenia łąki kwietnej - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik magistratu.

Na wiosnę będzie można podziwiać efekt prac w pełniej, kwietnej krasie. Na wykonanie prac firma ma 5 miesięcy, koszt przedsięwzięcia to pół miliona złotych.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny: QUIZ! Jak dobrze pamiętasz grę PC?

Pytanie 1 z 10
Zaklęcie, które w grze odpycha przedmioty czy przeciwników to: