Stadion żużlowy Gorzów

i

Autor: skrin / https://www.wirtualnyspacer.stalgorzow.pl/

STADION

Wirtualny spacer po stadionie żużlowym. Zobacz stadion Stali Gorzów od środka. Zajrzyj w miejsca na co dzień niedostępne

2024-01-09 13:35

Klub Stal Gorzów udostępnił fanom specjalną platformę, dzięki której można odbyć wirtualny spacer po stadionie. To wyjątkowa okazja by zobaczyć nie tylko samą płytę stadionu, ale miejsca, które na co dzień nie są dostępne dla kibiców.

Stal Gorzów to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów żużlowych w Polsce. Zawodnicy mają do swojej dyspozycji ogromny stadion zlokalizowany na Zawarciu Gorzowie, mogący pomieścić nawet 15 tysięcy widzów. Przy okazji ważnych meczów obiekt zapełnia się po brzegi! Teraz stadion możesz zwiedzić nawet nie wychodząc z domu.

Wirtualny spacer po stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie

Klub postanowił stworzyć dla kibiców platformę umożliwiającą zwiedzanie gorzowskiego stadionu. Widok 360° umożliwia zobaczenie obiektu z każdej strony, a także wejście do środka.

Internauci mogą przespacerować się zarówno po płycie stadionu jak i wejsć do parku maszyn, gdzie pokazane są z bliska boksy zawodników, wjazdy i bramki. To nie koniec , bo zaglądnąć można... praktycznie wszędzie! Kamery dotarły bowiem do strefy VIP-ów, loży kibiców, punktów gastronomicznych, strefy marketingu czy salki konferencyjnej. Stadion można zwiedzać z każdej strony - wystarczy tylko kliknąć i można znów poczuć żużlowe emocje.

Wirtualny spacer po gorzowskim stadionie dostępny jest TUTAJ. Link znajdziecie też na facebookowym profilu klubu.

Koszykarska inauguracja na Arenie Gorzów

Rozpoznajesz legendy Stali Gorzów po zdjęciach?

Pytanie 1 z 18
Kto jest na zdjęciu?
Antoni Kowalski
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie