Już jest!  Nowa wieża w Beskidzie Wyspowym otwarta

i

Autor: Biuro Prasowe UMWM Już jest! Nowa wieża w Beskidzie Wyspowym otwarta

Ciekawostki

Wieże widokowe w woj. lubuskim. Gdzie się dokładnie znajdują? Widok z góry robi wrażenie! [galeria]

Obserwacja pięknego krajobrazu jest niesamowitym przeżyciem, które można długo wspominać. Województwo lubuskie może pochwalić się terenami, które pokryte są lasami i jeziorami. To właśnie tam, wśród natury można znaleźć liczne wieże widokowe. Wiosenna pogoda sprzyja długim spacerom na łonie natury. Gdzie są wieże widokowe w woj. lubuskim?

Wieże widokowe w lubuskim. Widoki zapierają dech w piersiach

Widok z wieży widokowej zapiera dech w piersiach. Turyści licznie odwiedzają te miejsca i robią zdjęcia, żeby to doświadczenie zostało w pamięci na dłużej. A szczególnie wtedy wybierają się na wycieczkę, gdy pogoda dopisuje. Na terenie woj. lubuskiego jest wiele wież widokowych i punktów widokowych, z których możemy obserwować piękny krajobraz. Najwięcej z wież widokowych znajduje się nad najpiękniejszymi lubuskimi jeziorami

Lubuskie z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów. Wszystko za sprawą licznych jezior czy lasów, a także wydarzeń kulturalnych. Bogactwo przyrody można podziwiać, szczególnie podczas sprzyjających warunków atmosferycznych. Rezerwaty przyrody czy parki krajobrazowe powinny chociaż raz być odwiedzone przez prawdziwych Lubuszan. A jeśli jeszcze nie odwiedziliście wież widokowych będziecie mieli taką okazję! Zebraliśmy naszym zdaniem najlepsze z nich, które warto odwiedzić.

W naszej galerii zdjęć sprawdźcie, gdzie znajdują się wieże widokowe w woj. lubuskim.

Wieża widokowa na Maślicach, z której nic nie widać

Wieże widokowe w Lubuskiem. Zobaczcie, gdzie się znajdują

Sonda
Podoba ci się Lubuskie?